Highway Stars - popularny automat online od Belatra Games

Wideo slot Highway Stars to jedna z najsłynniejszych i najbardziej pożądanych pozycji automatów od Belatra Games. Wszystko za sprawą innowacyjnych rozwiązań, które niejako złączono tu z klasycznym, przejrzystym i przyjemnym wyglądem slota. Jeśli zatem szukacie czegoś nowego, co jednocześnie zaoferuje potencjalnie ogromne wygrane, możecie na nich liczyć. W tym krótkim artykule sprawdzamy jak tytuł prezentuje się na tle konkurencji i dlaczego każdego dnia sięga po niego setki aktywnych użytkowników na wszystkich portalach on-line z tego zakresu. Najczęściej wybierany automat online od Belatra Games do waszej dyspozycji! Szybko przekonacie się, że 25 lat doświadczenia tego operatora nie poszło na marne.

Highway Star innowacyjny slota z ogromnymi wygranymi

Highway Stars innowacyjny slotW grze zastosowano znacznie bardziej wymagające aspekty graficzne, a przykładowa butelka z Burbonem cały czas płonie. Ciekawe doświadczenie dla osób, które przyzwyczajone są jeszcze do jednorękiego bandyty i bardzo prostego wglądu w sytuację. Tytuł bazuje na 5 bębnach 3 rzędach, dzięki czemu Highway Stars należy zaliczyć do grupy najbardziej powszechnej, sprawdzonej w tej materii. Znajdziecie tam również 25 zwycięskich linii, co oznacza, że aż 25 układów daje tu finalne zwycięstwo i powiększenie salda. W górnej części witryny widnieje logotyp, w dolnej z kolei znajdziecie pełne menu wyboru gracza. Od stanu konta poprzez grane linie, wartość zakładu, maksymalną stawkę, autostart i start, czyli rozpoczęcie zabawy. Podstawowe symbole to karcianki od Q do Asa, ale też pierścienie, kaski, tłoki, czaszkę czy motocykl. Najlepiej płatny będzie motocyklista oraz pani policjantka. Gra ma też swój system Red or Black, który bazuje na opcji hazardowej. Jeśli wygracie spina, możecie go dodatkowo podwoić, oczywiście jeśli właściwie wybierzecie kolor wyciąganej karty. Minimalna wartość gry to 50 żetonów, maksymalna to aż 1 250. Podwajanie wygranych może dojść do tego stopnia, że na wasze konto spłynie aż 100 000 żetonów, co jest bardzo ciekawym i wciągającym faktem. Takie polowanie ostatecznie zapewnić może naprawdę wielki

Główną funkcjonalnością Highway Stars jest jednakże system rund bonusowych, czyli free spinów. Mogą się one aktywować w dowolnej partii gry i oddadzą wam obroty całkowicie za darmo, co dodatkowo powiązano tutaj poprzez system łańcuchów, powiększając zwycięstwo. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak dokładnie funkcjonuje to rozwiązanie, wystarczy wejść do gry na dowolnej stronie kasyna internetowego i wykorzystać fikcyjną gotówkę. To wirtualne pieniądze, które pozwalają na poznanie mechanizmów, bez ograniczeń i konieczności zakładania nowego konta. Świetny i wygodny pomysł, dzięki któremu nauczycie się każdego ruchu. Warto od tego zacząć, ponieważ system darmowych obrotów może być odnawiany, aż do chwili w której zgarniecie aż 100 kolejnych zakręceń. To bardzo dużo!