Gry stołowe dostępne w kasynie online Playamo

Gry stołowe od Playamo to ulubiona rozrywka wielu bywalców tego kasyna. Wśród proponowanych gier kasynowych przy stołach wiele jest takich tytułów, które nam wszystkim są bardzo dobrze znane. Takimi klasykami są Blackjack, Bakarat czy Poker. Niezależnie od tego, który tytuł wybierzemy, jedno jest pewne – zagwarantuje nam świetną zabawę i duże wygrane. Każda z gier dostępna także dla nowicjuszy, bo wiele kasyn oferuje swoją pomoc w tym, by przeprowadzić nowego gościa przez zasady panujące w wybranej przez niego rozgrywce. Pomoc zawsze jest fachowa i łatwo dostępna, więc można dzięki niej w szybki i łatwy sposób zapoznać się z instrukcją wybranej przez nas gry. Każda kolejna rozgrywka będzie dla nas jeszcze przyjemniejsza.

Rodzaje gier stołowych

Dostępne gry stołowe w kasynie onlineDostawcą oprogramowania dla najpopularniejszych gier stołowych dla Playamo są firmy NetEnt i Greentube. O tyle, o ile nie trzeba nikomu przedstawiać giganta, którym jest pierwsza z wymienionych firm, trzeba przybliżyć w paru zdaniach firmę Greentube. Greentube Internet Entertainment Solutions GmbH to firma będąca własnością Novomatic. Dzięki tej marce wszystkie zaangażowane w tworzenie oprogramowania osoby mogą wspólnie dążyć do obranego przez siebie celu. Celem przyświecającym Greentube jest tworzenie gier takich jak wideosloty, wideopoker czy właśnie gry stołowe. Trzeba przyznać, że jakość ich wykonania, o czym można przekonać się odwiedzając różne kasyna internetowe, jest naprawdę wysoka.

Kiedy zdecydujemy się na to, że chcemy wypróbować gry stołowe, kolejnym pytaniem będzie: co wybrać? W ramach jednego gatunku gry wyróżnia się kilka jej rodzajów i warto wiedzieć, czym różnią się od siebie, by wybrać taki, który najbardziej będzie nam odpowiadał. Poker dostępny jest w co najmniej 10 różnych odsłonach. Spośród nich najpopularniejsze są Caribbean Poker, Tequila Poker czy Oasis Poker. Jeśli zamiast tej gry wolimy wybrać Blackjacka też będziemy mieć w czym wybierać. Blackjack Double Jack, Mini Blackjack czy Blackjack Classic na pewno skłonią nas do tego, by wybrać spośród nich grę, która wciągnie nas na dłużej. Wiadomo, że niezależnie od tego, którą grę wybierzemy, dostaniemy szansę wygrania dużej gotówki. Różne są natomiast zarówno stawki, jak i współczynnik zwrotu z danej gry. Niezmienne jest jedno: musimy mieć dużo szczęścia i wyczucie w podejmowaniu decyzji, gdy zasiądziemy już do stołu.

Zasady gry stołowej typu Blackjack

Jeśli zamiast kręcącego się kolorowego koła wolimy karty, możemy wybrać blackjacka online. Celem gry jest to, by suma uzbieranych przez nas, rozdanych przez krupiera kart była jak najbliższa wartości 21. Nie możemy jej jednak przekroczyć, bo będzie to oznaczać przegraną. Jednocześnie może jednak, jeśli chcemy, rozgrywać aż 3 rozdania. Stawiamy żetony dla każdego z nich. Po tym, kiedy znajdą się już na stole i wiadomo, ile pieniędzy zaryzykowaliśmy dopiero rozdawane są karty. Za każdym razem na samy początku otrzymujemy dwie. Tak samo krupier, czyli dealer, z tym, że spośród jego kart jedna jest odkryta, byśmy mogli ocenić szansę na odniesienie przez nas wygranej. Jeżeli odkrytą kartą jest dziesiątka, automatycznie sprawdzana jest druga karta. Jeśli pozwoli ona na zdobycie 21 punktów – rozgrywka kończy się i wygrywa ją dealer. Jeśli odkrytą kartą nie jest dziesiątka, tylko As – rozgrywana jest runda insurance, podczas której można ubezpieczyć się na wypadek, gdyby przeciwnik miał BlackJacka. Koszt tego ruchu to połowa postawionej przez stawki. Jeśli druga odkryta karta pozwala na uzyskanie BlackJacka – runda jest zakończona. Ważne jest, by w trakcie rozgrywki pamiętać o nazwach czynności, które można podjąć. „Hit” to możliwość dobrania kolejnej karty, która ma przybliżyć nas do uzyskania 21 punktów. Jeśli wartość punktów jest wysoka wtedy nie bierzemy kolejnej karty – jest to opcja „Stick”. Gra zostaje zamrożona, a my przechodzimy do drugiej trwającej w tym czasie rozgrywki. Gdy dobrana przez nas karta sprawi, że suma punktów przekracza 21, wtedy przegraliśmy rozgrywkę („Bust”) i przechodzimy do kolejnego rozdania. Kolejnymi dostępnymi opcjami są „Double” i „Split”. Pierwsza z nich pozwala na to, by otrzymać dodatkową kartę i przejść do kolejnego rozdania. Druga polega na rozdzieleniu, kart, jeśli mamy do dyspozycji dwie takie same. Rozdanie dzieli się na dwa i do drugiego dodawana jest stawka z pierwszego, co sprawia, że stawka drugiego rozdania jest podwojona. Każde z rozdań otrzymuje wtedy drugą kartę i rozgrywane są jako osobne, zwyczajne rozdania. Jeśli jedno z nich ma wtedy wartość 21 to nie ma Blackjacka. Kiedy wszyscy gracze i dealer rozegrają swoje karty dochodzi do podliczenia punktów i wyłaniany jest zwycięzca. Opis stawek jest najczęściej dołączany do każdej z gier. 

Zasady gry stołowej Deuces Wild

To gra karciana, w której dwójki są jokerami i zastępują każdą kartę. Musimy dążyć do tego, by uzyskać zwycięski układ kart. Wymieniamy te, które będą nam do tego nieprzydatne. Jeśli mimo wymiany kart nie ułożymy właściwego układu rozpoczyna się runda bonusowa, a jeśli wygramy – rozpoczyna się tryb „Gamble”. Gra jest pasjonująca i na pewno warto ją wypróbować.

Niezależnie od tego, którą z gier stołowych wybierzemy – warto je wypróbować. Strategia połączona z szansą na wysokie wygrane sprawiają, że gry stołowe są ekscytujące i warto się z nimi zmierzyć podczas pobytu w kasynach internetowych.

Oczywiście gier jest więcej i tylko od was zależy po którą i dlaczego sięgniecie. Playamo zaprasza, zwłaszcza przy tak dużej ilości stołów jakimi dysponują.