Maszyna hazardowa Aztec Princess

Maszyna hazardowa Aztec Princess oparta jest na klasycznym wyglądzie maszyny z końca lat 90. XX wieku. Całość jest niezwykle prosta (maszyny wrzutowe najwyższych lotów). Procent zwrotu do gracza [popularne RTP – przyp.red] nie został podany do wiadomości publicznej.

Znajdziecie tam symbole karciane, czyli 10, J, Q, K, A, ale także symbole Orła, Lamparta, Żabki czy nawet… czaszek o różnych kolorach oczodołów. Układ i mechanika są bardzo ciekawe, spójne do kultury zgodnej z tytułem.

Jeśli chodzi o sloty zaprezentowane przez Play N’ Go, to możecie być pewni, że uzyskacie doświadczenie całkowicie unikatowe. Tak też jest w przypadku Aztec Princess, czyli gry hazardowej zaprezentowanej przez to studio deweloperskie. Na co dokładnie możecie liczyć?

Znajdziemy tam 5 bębnów, 3 rzędy do gry a także 10 zwycięskich układów, które w maksymalnej odsłonie zagwarantują bagatela 1 000 żetonów. Skupcie się zatem na tej charakterystycznej grafice symboli oraz tła, jak również dźwiękom, które towarzyszyć będą rozrywce, być może nawet przez najbliższe godziny (dźwięk można wyciszyć!).

Nie będzie dla was zaskoczeniem, że Play N’ Go zagwarantowało możliwość rywalizacji przy pomocy wirtualnej waluty. Zapewni to opcje testowania, sprawdzania symboli, jakie tam występują (a jest ich kilka) czy samego mechanizmu, bazującego na dolnym panelu czy spisie wszystkich układów, jakie zapewniają wam wygrane na dłuższą metę.

Graj za darmo!

Aztec Princess

4/5
Graj za darmo na maszynie hazardowej Aztec Princess