Graj bez rejestracji w Pearl Lagoon

Szukasz kolorowego, ale już nowoczesnego slota? Graj bez rejestracji w Pearl Lagoon. Ta „perełka” powstała przy bliskiej współpracy specjalistów studia deweloperskiego Play N’ Go. Cała gierka bazuje na klimacie podwodnego królestwa, zatem poza klasycznymi karcianymi symbolami od 10 do Asa, szukajcie tam koników wodnych, żółwi czy stada rybek. To jedna z tych pozycji, która poza pozytywnym aspektem wyglądu dostarcza nam 5 bębnów, 3 rzędy i 20 linii. A całość uzupełniono o potężnego jackpota wynoszącego 5 000 żetonów a także współczynnik Return To Player wynoszący równe 97%. To dobry start świetnej przygody.

Ponieważ sam tytuł jest prosty, możecie się go nauczyć w ledwie kilka chwil. Przyda się do tego wirtualna waluta, którą możecie wykorzystywać bez żadnych ograniczeń. Dzięki niej poznacie system gry, jej pełną mechanikę, bonusy i premie, a także sprawdzicie, czy warto poświęcić temu więcej niż jedno ledwie spojrzenie. Bo gra na prawdziwą kasę to już zupełnie inny poziom satysfakcji!

Pearl Lagoon to symbole scatterów, które znajdziecie na 3, 4 i 5 bębnie. Gwarantują one 15 darmowych spinów do wykorzystania w grze, a także mnożnik wygranych na poziomie 3x. Próby za friko mogą być podczas tej fazy ponowione.

Jackpot rzędu 5 000 żetonów zostanie oddany graczowi, który trafi 5 symboli Delfina.

Pearl Lagoon

3.5/5
Graj bez rejestracji w Pearl Lagoon