Gra w Bingo online w kasynie internetowym Betchan

Zaznacz swoje ulubione liczby i dołącz do losowania. Bingo!

Betchan BingoKasyno Betchan to jeden ze znanych operatorów rozrywki online. Poza świetnymi promocjami i obsłudze klienta, napotkacie tam możliwie najciekawsze gry. Będą to zarówno wideo sloty, jak i takie rozwiązania jak blackjack, bakarat czy ruletka. Co prawda brakuje tam klasycznych gier bingo, to nie zapomniano o Bingo Billions, które w idealny sposób nawiązuje do tego rozwiązania i daje graczom szansę na wygranie kilka tysięcy żetonów, czyli innymi słowy, nawet na kilka tysięcy euro w prawdziwej gotówce. Specjalnie dla was sprawdzamy zagadnienie i oceniamy czy rzeczywiście warto założyć konto i pograć właśnie przy takiej pozycji.

Przypominamy, że bingo to szalenie prosta gra, która wymaga od użytkownika wybrania do 10 kul, które mają na sobie przypisane numery od 1 do 80. W międzyczasie wybiera się jeszcze stawkę gry, możliwy tryb turbo oraz parę pozostałych opcji. Widoczna tablica pokazuje zainteresowanym dodatkowo potencjalne wygranie. Następnie następuje zwolnienie i rozruch systemu, który wybiera dziesięć losowych kul. Im więcej ich przypasujecie, tym większa potencjalna nagroda.

Wspomnieliśmy jednak na początku, że Bingo Billions nie należy do klasyków. W tym przypadku jest to wideo slot starej generacji, który bazuje na bardzo prostym układzie mechanicznym, szablonie graficznym i dźwiękach. Cały tryb pokazuje nam tu 5 bębnów i 3 rzędy, a kluczowymi znakami są właśnie kule z cyframi, znane z klasycznego trybu, jednocześnie uzupełnione o znaki dodatkowe, jak sztabki złota. Potencjalne wygrane będą tu równie duże, a gracze spinują i otrzymają nawet możliwość zyskania darmowych spinów czy włączenia trybu scatter, a także mnożników. To pewnego rodzaju urozmaicenie do takich gierek, jakie znaliście do tej pory. Oczywiście całość możecie jeszcze testować całkowicie za darmo, za co odpowiada fikcyjna waluta czy tzw. demo credits. To nieprawdziwa gotówka, która w żaden sposób nie jest ograniczona, także czasowo. Na jej podstawie dokładnie poznacie wszelkie rozwiązania, 25 zwycięskich układów oraz nawet dział FAQ, często prowadzony po polsku.