Gra slotowa Ninja Fruits za darmo

Lubicie gry slotowe owocówki w lepszej szacie graficznej? Zatem Ninja Fruits spełni wasze wymogi i jeszcze więcej. Wideo slot wypuszczony na rynek przez Play N’ Go to kombinacja kultury krajów azjatyckich, jak również owoców, które siłą rzeczy kojarzą się nam z maszynami wrzutowymi. Nastawcie się zatem na lekcję kultury i smakołyków przedstawionej na 5 bębnach i 3 rzędach. 15 płatnych linii zapewnić może ogromny potencjalny jackpot (kumulację), który ustalono na poziomie 5 000 żetonów. Przy minimalnej stawce 0,01 jest to ogromny progres, który spodoba się fanom wielkich pieniędzy. Imponować może także RTP, poziom zwrotu do gracza stanął na 97%!

Ananasy, pomarańcze, arbuzy, truskawki, a może ninja z kataną czy sztyletami? Przekonajcie się ile Ninja Fruits skrywa niespodzianek. Testowo możecie to zrobić bez ponoszenia kosztów własnych, co dzieje się za sprawą wirtualnej waluty. Nie wymaga to posiadania konta ani tym bardziej składania depozytów, nawet o tej minimalnej wartości. Poznacie system gry, wszystkie animacje, mechanikę, gry bonusowe i wiele więcej.

Darmowe spiny aktywowane są każdorazowo, gdy uda się wam trafić na 3 figury scatter. Płacą one dodatkowo pięciokrotność zakładu. Podczas tej rundy uruchamiany jest także ekstra symbol, który trafia na planszę.

Nie zabrakło gry bonusowej, aktywowanej po ukazaniu się na planszy 3 symboli Bonus.

Ninja Fruits

3.9/5
Gra slotowa Ninja Fruits za darmo