Darmowa gra hazardowa Troll Hunters bez rejestracji

Czas zapolować na darmową grę hazardową i trolle! To jeden z najpopularniejszych mitów i legend z Europy północnej. Jeśli udacie się tam teraz, często zobaczycie pomniki tych dziwnych kreatur. Troll Hunters to wideo slot online, który całkowicie skoncentrowany jest właśnie na tym aspekcie kultury. Gierka jest mocno nietypowa, ponieważ bazuje na 5 bębnach i takiej samej ilości rzędów. Za realizacje takiego projektu odpowiedzialne jest studio Play N’ Go, które świetnie wywiązało się z zadania, a u nas przetestujecie ja za free i bez rejestracji.

Na co można liczyć przede wszystkim?

Symbole to postacie dość mityczne, kobiety wojowniczki, mężni rycerze, czaszki z których pije się napar, mięso, kolczyki i wiele innych. Jackpot wynosi tu co prawda tylko 100 żetonów, ale RTP kształtuje się na poziomie 96,73%. Wszystko to przetestujecie całkiem za darmo, bowiem studio udostępniło nam taką opcję. To świetna okazja do poznania mechaniki i systemu lawinowego, który tu zastosowano. Gdy bowiem macie kombinacje zwycięską, a jest ich łącznie całkiem sporo, wygrane pola znikają i są zamieniane przez kolejne znaki.

Spotkacie tu podczas bazowej gry możliwość wywalczenia darmowych spinów czy też znaków Wild odpowiadających za podmianę pól granicznych. Nie brakło mnożników nagród czy rund bonusowych, które rozgrywane są na odseparowanym polu. Znajdą się tam topory, tarcze, miecze i wielki troll, którego pokonanie zapewni kolejne premie do wykorzystania.

Troll Hunters

3.5/5
Gra hazardowa Troll Hunters bez rejestracji