Gra hazardowa Pearls Of India za darmo

Osadzona w starożytnych Indiach gra hazrdowa będzie całkowicie nowym doświadczeniem. Pearls of India trafił do nas dzięki pracy specjalistów z Play N’ Go. To gierka bazująca na 5 bębnach, 3 rzędach i 20 płatnych układach. Znajdziecie w nim jackpot stojący na poziomie 1 000 żetonów, a także współczynnik zwrotu do gracza nastawiony na 96,87%. Symbole, jak można się domyślić, przybliżają nas do tej niezwykłej kultury. Będą tam cenne statuetki ze srebra i złota, znaki karciane oraz odkrywcy i podróżnicy, którzy wprowadzą w niebywały klimat.

Pearls of India daje możliwość gry całkowicie za darmo. Oczywiście nie wygracie wówczas prawdziwej gotówki, ale pozwoli to na sprawdzenie możliwości, samej szaty graficznej i licznych ustawień bonusowych, które odkryjecie już na pierwszy rzut oka. Po prawej stronie ekranu znajduje się licznik mnożnika wygranych, po lewej z kolei liczba bonusowych rund.

Znajdziemy tam po pierwsze symbole Wild, Scatter a także Bonus. Nie braknie dodatków Cascading, Temple, Hazardu i Darmowych spinów. Tak liczna kombinacja jest automatycznie gwarancją długich godzin zabawy. Wiadome jest, że możecie liczyć na modyfikacje układów pojawiających się na mapie, liczne free spiny czy mnożniki nawet dziesięciokrotnie wyższe od klasycznych wygranych.

Polować będziecie na znak Świątyni, bowiem gdy zdobędziecie ich 25, uruchomicie jedną z trzech mini gier.

Pearls Of India

3.4/5
Gra hazardowa Pearls Of India za darmo