Gra hazardowa Enchanted Crystals

Baśniowa kraina zawsze skrywa za sobą ogromne niespodzianki i nagrody. Trzeba uważać, jak zawsze, ale warto ruszyć po tę przygodę. Takim mottem winno się szczycić Enchanted Crystals, czyli gra hazardowa zaprezentowana na rynku przez firmę i studio deweloperskie Play N’ Go. Oddali oni świetny 5 bębnowy tytuł z 3 rzędami, a także aż 243(!) liniami o które bić się będą zainteresowani gracze. Symbole takie jak znaki karciane od 10 do Asa, a także driady, wróżki i inne magiczne istoty, pojawiać się będą na planszy, która zachęca do godzin zabawy i polowania. Bo przyznajcie sami, 243 płatne linie!

Stosunkowo niska stawka gry (min. 0,2) a także różnorodny jackpot to świetna zachęta, ale doliczyć do tego trzeba także współczynnik RTP, czyli Return To Player wynoszący 97%. To fajny wstęp, który uzupełnimy o informacje dotyczące gry za darmo. Bo ta maszyna wrzutowa online pozwala na grę przy wykorzystaniu wirtualnej waluty, co z kolei oznacza opcje sprawdzenia systemu, mechaniki, szablonu graficznego i potencjalnych bonusów. U nas testuj za darmo!

Znakiem Wild jest tu Niebieski Kryształ, który zamienia wszystkie sąsiadujące ikony. Naturalnie poza Bonusami i Scatterami. Jeśli pojawi się on na bębnie 2,3 lub 4, rozwinie się i zostanie zachowany na fazę ponownego spina. Król Goblin jest tu grą bonusową, gdzie kierujecie wróżką do wskazanych drzwi. Nie braknie przy tym darmowych spinów.

Enchanted Crystals

3.8/5
Gra hazardowa Enchanted Crystals za darmo