Gra hazardowa Easter Eggs bez rejestracji

Minie sporo czasu, zanim znowu doczekamy się świąt wielkanocnych. Nie ma się przy tym co załamywać, ponieważ Play N’ Go zadbało o to, abyśmy poczuli tę atmosferę o każdej porze roku. Odpowiada za to Easter Eggs, darmowy wideo slot online przygotowany dla graczy aktywnych i ceniących sobie święta. Znajdziecie w nim 5 bębnów, klasyczne 3 rzędy i 20 linii zwycięskich. Jackpot finalny, który zgarniecie za grę przy najwyższych stawkach wynosi aż 3 000 żetonów. Popularne RTP, czyli procent zwrotu do gracza został ustalony na stałym poziomie 96,75%. Nie da się pomylić tego slota z niczym innym. Nawet karciane symbole wyglądają jak malowane pisanki. Do tego owieczki, kurczaczki czy koguty. Tło stanowi polanka, a muzyka relaksuje od pierwszej do ostatniej chwili.

W Easter Eggs zagracie naturalnie za darmo, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Oznacza to brak konieczności rejestracji czy też dokonywania jakiegokolwiek depozytu. Po prostu zagracie, poznając mechanikę i przyzwyczajając się do jasnych barw.

Gra udostępniła opcję hazardu, znaną z gier klasycznych. Pozwala ona oczywiście na podwojenie postawionej przez siebie sumy. Szansa na sukces wynosi tu aż 50% i można rundę powielać pięciokrotnie. W ten sposób zgarniecie nawet 2 500 żetonów.

Koszyk na jajka, który pojawi się na 1,3 i 5 bębnie zapewni grę bonusową.

Easter Eggs

3.5/5
Gra hazardowa Easter Eggs bez rejestracji