Gold Trophy 2 maszyna wrzutowa online za free

Gold Trophy 2 to fantastyczna kontynuacja klasyka wśród maszyn wrzutowych online od dewelopera Play N’ Go. Studio deweloperskie widząc wielki potencjał poprzedniej części, oddało nam do dyspozycji coś bardzo stonowanego, ale szalonego w samej swojej koncepcji.

U nas wypróbujesz tę wersję za free, warto!

Dlaczego?

A chociażby ze względu na jackpot, który ustanowiono na poziomie 5 000 żetonów. To bardzo duża kwota, która może zagwarantować ogromną potencjalną wygraną. Zresztą, dodajmy do tego współczynnik zwrotu do gracza, który ustanowiono na poziomie 97%. To również jest zachęcające.

Gdy mówimy o symbolach, najbardziej klasycznymi będą tu te karciane, od 10 aż do asa. Przy każdym z nich widnieje fragment pola golfowego, które jest tu motywem przewodnim. Będzie też zatem sama piłeczka czy samochodzik, który ma nas wozić po całym ośrodku.

To i wiele więcej sprawdzicie za pomocą wirtualnej gotówki. Sprawi ona, że poznacie system gry, mechanizm, gry bonusowe, wszystkie układy i więcej. Jest ich łącznie 20, samych bębnów piątka oraz 3 rzędy. Pamiętajcie, że przy tej opcji nie ma konieczności rejestracji ani dokonywania żadnego depozytu. Po prostu gracie i chłoniecie wiedzą i satysfakcję.

Darmowe spiny są tu mnożone razy trzy. Symbole Wild nie tylko zastępują znaki sąsiadujące, które mogą wpłynąć na waszą wygraną, ale także podwajają zwycięstwa. Odkryjcie także pozostałe opcje, które skryło przed nami studio Play N’ Go.

Gold Trophy 2

3.8/5
Gold Trophy 2 maszyna wrzutowa online