Gold King - topowy automat kasynowy od Play'n Go

Automat Gold King od Play N’ Go, to kolejna pozycja, którą chcielibyśmy wam przedstawić i do której zachęcamy każdego pasjonata rozrywki sieciowej i kasyn internetowych. To doskonała sposobność do wygrania ogromnych pieniędzy, ale też do zwykłej rozrywki, której brakuje nam w weekendy czy wolne wieczory. Operator i twórca zadbał tu o wiele czynników, dlatego też w pierwszej kolejności otrzymacie niebywały wręcz system mechaniczny, w drugiej z kolei nie będzie brakowało animacji, grafiki na poziomie najwyższym z możliwych. Jeśli zatem interesuje was Gold King z jego złotym dotykiem, zapraszamy do dalszej części naszego tekstu, gdzie przedstawiamy wszystkie główne motywy do spokojnej i przyjaznej gry.

Sięgnij po wygraną  500 000 € ze slotem Gold King

Sięgnij po wygraną  500 000 € ze slotem Gold KingWideo slot pokazuje nam przede wszystkim przygody legendarnego Midasa, złotego króla, który wszystko zamieniał w ten niebywały kruszec. Jeśli chodzi o sam wygląd, to gra opiera się o bardzo nowoczesne układy graficzne a także liczne animacje, które wpływają na atrakcyjność całej pozycji. W górnej części znajdziecie duży logotyp, bębny w centralnej – w stylu 5 na 3 – z kolei na dole dostępne są wszystkie słynne dla Play N’ Go rozwiązania gry. Będzie zatem informacja, bilans i saldo konta, wybór stawek oraz maksymalne gra, tryb automatyczny i spinowanie. Tradycyjnie jak u tego dewelopera, brakuje po lewej i prawej stronie dodatkowych przycisków z oznaczeniami linii. Jeśli chodzi o pełną symbolikę, to znajdziecie tam głównie znaki karciane do asa włącznie, aczkolwiek naturalnie kluczowymi będą tu inne rozwiązania, te dotyczące króla i samego bogactwa, tj. korony, sztabek złota czy też brylantów i czerwonych, pozłacanych róż. Trybami kluczowymi okażą się złoty dotyk, który działa niczym symbol Wild, ale też tryb Super Spin, który zbiera postacie króla i nakłada kolejne fazy, zwiększające dalej wszystkie wygrane. Gra jest prosta, ale dodatkowo sięgnąć można po darmowe spiny, których z automatu otrzymacie aż 10 sztuk. Jeśli dodać do tego potężne wręcz wygrane zaliczone z metody super spin (można ją rozwijać do czasu rozbicia banku), zyskujecie naprawdę ciekawe rozwiązanie.

Wszystkich graczy zachęcamy także do korzystania z wirtualnej waluty i wszelkich tutoriali wokół tej gry. Taka fikcyjna gotówka nie wymaga od was zakładania konta czy też składania deklaracji i wpłat do kasyna. Wszystko działa na bazie darmowego systemu, wdrożonego m.in. przez Play N’ Go. Bez rejestracji i obaw poznacie w pełni mechanikę i znacznie więcej. To idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która ceni swój czas i jednocześnie chce w pierwszej kolejności dokładnie poznać „przeciwnika”, nim zainwestuje realną gotówkę. Pamiętajcie, że na tej podstawie nie można zarobić kasy, by to zmienić, trzeba grać za normalne stawki.