Fruit Shop

O grze Fruit ShopFruit Shop to naprawdę wyjątkowa gra owocówka, która będzie dla was prawdziwym miksem kolorowych obrazków i wielkich wygranych. To wideo slot, który zabierze was na prawdziwą przygodę poprzez cały świat energetycznych efektów wizualnych, chwytliwych dźwięków i prześlicznej oprawy graficznej. Przed wami krótka recenzja nakierowana na możliwości tej propozycji od NetEnt, która przebojem wdarła się na rynek rozrywki on-line. To jeden z wyznaczników jakości, który sprawia, że decydujemy się na zabawę w konkretnym kasynie. I nie chodzi nawet o wysokie wygrane czy ciepły wystrój, ale także o innowacyjne rozwiązania, które prowadzą do takich konkluzji. Zapraszamy do lektury, mając na uwadze, że ten pięciobębnowy slot z 15 zwycięskimi układami (z ang. Paylines), możliwymi do uzyskania dzięki klasycznemu rozstawieniu 5x3 powinien was wciągnąć bez reszty. Zainteresowani będą nie tylko ci, którzy grają po raz pierwszy (czy dopiero raczkują), ale również bardzo zaawansowani gracze, poszukujący nowych rozwiązań, czy ceniących sobie przyjazne rozwiązania.

Fruit Shop - zasady gry

Zanim przejdziemy do gry, zapoznajmy się z samą mechaniką. Jak już zaznaczyliśmy wyżej, to standardowe rozwiązanie z pięcioma kolumnami i trzema rzędami. Na planszy przypominającej stoisko bazarowe (w barwach bieli i żółci, z wielkim, czerwono niebieskim logotypem „Fruit Shop”) znajdziemy oznaczenie piętnastu zwycięskich układów. Jeśli na nie najedziemy, pokażą się linie, dzięki którym poznacie możliwości ewentualnych wygranych. W centralnej części na dole znajduje się przycisk rozpoczęcia zabawy, oraz opcje auto gry (ang. Autoplay) i maksymalnego zakładu (ang. Max bet). Po obu stronach z kolei widzimy poziom zakładu (bet level) i wartość żetonu (ang. Coin value). Pierwszy z tych czynników udostępnia przedział od 1 do 10 i ma to naturalnie wpływ na końcową wartość pojedynczego zakręcenia.Slot Friut ShopDrugi natomiast odpowiada za kwotę startową, mnożoną później przez poziom zakładu. Jeśli przyjmiemy, że gramy w polskiej walucie (PLN) minimalna stawka to ledwie 0,75 PLN, co ucieszy osoby początkujące. Gdy w tym przypadku połasimy się o zwiększenie poziomu rozgrywki do maksimum, zagramy za 7,50 PLN, ale jeśli w tym samym czasie podniesiemy wartość żetonu do takiego samego stopnia, to jeden spin będzie nas kosztował – tu lepiej usiądźcie – 750 PLN. Taka propozycja trafi szczególnie do graczy, preferujących gry na duże pieniądze, dla których liczy się przede wszystkim adrenalina i rozrywka. Fruit Shop sprawdzi się zresztą w tym kontekście idealnie. Opcje, które są nam udostępnione gwarantują właściwy poziom pozytywnych nerwów, których planujecie tam szukać. Oczywiście jeśli tylko chcielibyście wyłączyć dźwięk, wejść do ustawień (szybkie spiny bez wizualizacji, intro, dźwięk i efekty dźwiękowe, jakość grafiki, użytkowanie klawiatury), sprawdzić dokładne zapiski nakierowane na regulamin tego tytułu NetEnt bądź zobaczyć ile rund automatycznych możecie zagrać jednorazowo, zrobicie to jednym tylko kliknięciem. Taki podział opcji widoczny jest w lewym dolnym rogu. Minimum zagramy 10 zakręceń w automacie, ale maksimum to nawet cały tysiąc.

Wartość symbolii we Fruit Shop

Ile żetonów gwarantują poszczególne symbole?

Symbol

Trzy kolejne (3)

Cztery kolejne (4)

Pięć kolejnych (5)

10

5

10

50

J (jopek/walet)

5

15

60

Q (dama)

5

20

75

K (król)

10

25

100

A (as)

15

50

150

Arbuz

15

75

200

Pomarańcza

20

100

500

Cytryna

20

125

750

Śliwka

25

150

1 000

Wiśnia*

25

300

2 000

* symbol wiśni gwarantuje wygranie pięciu żetonów nawet w momencie, gdy na planszy pojawią się dwie sztuki takiego owocu w wybranej linii.

Poza wymienionymi znakami znajdziemy także symbole Wild, które wyglądają dokładnie jak logotyp tej gry. O nim wspomnimy jednak jeszcze dalej. Najważniejsze jest tu, by widzieć, jak prezentuje się rozkład nagród i na jakie można liczyć. Jackpot maksymalny dotyczący wisienek gwarantuje nawet 2 000 żetonów, a to spory rezultat, którego życzymy wszystkim grającym.

Friut Shop - bonusy 

A co jeśli chodzi o dodatki i wszelkie bonusy? Czym przekona nas Fruit Shop i co sprawia, że jest to pozycja aż tak wyjątkowa? Wykładając kawę na ławę wystarczy napisać, że kluczem do sukcesu okazały się tradycyjne free spiny. Ta atrakcja może zostać uzyskana na wiele różnych sposobów. Wystarczy, że zbierzesz dwie wisienki, aby otrzymać 1 sztukę zakręceń za darmo, ale gdy tych samych symboli będzie pięć, zgarniesz ich aż piątkę. Jeśli mówimy o pozostałych owocach (arbuz, pomarańcz, cytryna i śliwka) to za trzy sztuki otrzymacie 1 spin, za cztery będą dwa, a za pięć aż piątkę. Co istotne, na tym wcale nie musi się kończyć, jeśli bowiem w czasie trwania tych bonusowych rund ponownie traficie na któryś z wymienionych układów, znowu do waszej puli zostaną dodane zakłady tego typu, za które nie zapłacicie ani grosza, a które liczone są po stawce, po której ostatnio zagraliście płatną rundę. Oznacza to dla przykładu, że je jeśli zgarniecie pięć wisienek, będzie ich ekstra piątka. Symbole A, K, Q, J i 10 także są liczone i gwarantują kolejne rundy! Gdyby to nadal było dla was za mało, to zaznaczamy, że każde zwycięstwo liczone w fazie darmowych spinów ma podwójne nagrody (ang. Multiplier 2x).

Symbo Wild

Na koniec chcemy również napisać o symbolach Wild, które częściowo wspomnieliśmy w początkowych fazach recenzji. Znaczki te, które przypominają logotyp gry pojawiać się będą wyłącznie w trzech środkowych kolumnach i będą zapewniać podwójne wygrane, zawsze wtedy, gdy będą stanowiły część zwycięskiego układu. Dzięki temu możecie liczyć na to, że nawet jeśli z pozoru nie mieliście szans na wygraną, ten popularny joker wkroczy do akcji i przyjmie symbol poszukiwanego przez was. W fazie darmowych spinów zapewni to cztery razy większe wygrane (ang. Multiplier 4x). Warto wypatrywać tych znaków, bo mogą nam oddać naprawdę dużo. Fruit Shop zapewnia zresztą zwycięstwa w wysokości nawet 630-krotności postawionego wcześniej zakładu. Wydaje się aż nierealne, ale to prawdziwe. I chociaż propozycja NetEnt nie ma progresywnego jackpota, tak jak to jest w The Dark Knight, Mega Fortune (i wersji Dreams),Mega Moolah (i ISIS), Arabian Nights, Hall of Gods, to jest to w całości rekompensowane przez system gry, który często dostarczy nam wielkich pieniędzy.

Dla osób, które sceptycznie podchodzą do nowych propozycji, nadmienimy, że we Fruit Shop można grać za darmo, dzięki wirtualnej walucie. Nie jest do tego wymagana żadna rejestracja na stronie kasynowej, a oddaje nam pełne możliwości użytkowe. Tym samym sprawdzicie mechanikę, dźwięki, mnożniki wygranych i każdą inną funkcję. Dokonacie tego zresztą również przez urządzenia mobilne (tablety i smartfony z systemem iOS bądź Android), nie trzeba zatem mieć nawet komputera stacjonarnego we własnym domu.

Fruit Shop

4.3/5
Gra hazardowa za darmo Fruit Shop