Fortune Teller jednoręki bandyta bez rejestracji

Darmowa gra jednoręki bandyta Fortune Teller udowodni wam, jak dużym szczęściem dysponujecie. Wcielcie się w ciekawą rolę wróżki, która spróbuje odkryć, co czeka nas w niedalekiej przyszłości.

Tytuł ten to dzieło studia Play N’ Go, dlatego możecie się spodziewać, że jego charakterystyka okaże się dość nietypowa i intrygująca, oczywiście jak zawsze polecamy Wam wypróbowanie tego jednorękiego bandyty na naszej stronie, za darmo i bez rejestracji w kasynie online.

Poza kołem fortuny nie braknie świeczek, tańczących kobiet, kart bonusowych czy wielu innych znaków, które kojarzą się wszystkim z swojego rodzaju nutką magiczną i przepowiedniami. Wszystko to na systemie 5 bębnowym, z 3 rzędami i 20 układami. Jackpot stanowi dość istotny element rozgrywki, ponieważ gwarantuje wygraną w wysokości 5 000 żetonów. Return To Player ustalono na poziomie 94,17%.

Rzecz jasna w Fortune Teller zagracie też za darmo, co jest idealnym pomysłem, gdy nie jesteście pewni czy warto ryzykować. Sprawdzicie dzięki temu także mechanizm, szatę i możliwości bonusów. Nie jest do tego potrzebne żadne konto ani tym bardziej dokonywanie depozytów.

Nie brakło tutaj ikon Wild (kryształowa kula), które zamieniają wszelkie inne symbole, poza scaterrami i bonusowymi. Trzy lub więcej kotów aktywuję fazę darmowych spinów. Nie można ich co prawda w tej rozgrywce odgrywać ponownie, ale to nadal ciekawe wyzwanie. Wygrane powiększane są dwukrotnie.

Karty tarota uruchamiają grę bonusową, a w niej klasyczna gierka Podnieś Mnie, która daje nam spore wygrane.

Fortune Teller

3.0/5
Fortune Teller jednoręki bandyta bez rejestracji