Fire Jocker - automat online od Play'n Go

Szukasz klasycznego wyglądu wideo slota i jednocześnie chciałbyś, by ten oferował coś więcej, niż tylko proste spinowanie? Automat Fire Joker od Play N’ Go będzie zatem idealny. Zastosowane w nim mechanizmy pokazują nam, jak zrobić z prostego 3 bębnowego tytułu coś więcej. Zaczniemy jednak od samego początku. Jest to slot w stylu 3 x 3, który zaoferuje dokładnie 5 zwycięskich linii. To wielki ukłon w stronę osób, które cenią sobie proste rozwiązanie i nie lubią licznych bębnów, które często wprowadzają odrobinę zamieszania. Stawki początkowe będą tu przyjazne, bowiem zaczynają się od 0,05 żetonu, kończą nawet na 100! Pokazuje to z kolei, że grać mogą osoby, które nie inwestują zbyt wiele, ale też takie, które grają za bardzo pokaźne kwoty.

Wypróbuj ognisty slot za darmo, dzięki wirtualnej gotówce

Fire jokerSlot zaoferuje piękny układ graficzny, gdzie od czasu do czasu zobaczycie płomienie na logotypie czy też iskry biegnące od spodu gry. Bębny zamieszczono w centralnej części, natomiast w dolnej znajdziecie wgląd w menu oraz wybór stawek i przycisk automatycznej gry czy też po prostu startu. Postarano się o zaimplementowanie ośmiu symboli od X po owocówki czyli wiśnie, cytrynę, winogrona, śliwkę, ale też BAR, gwiazdę, siódemki i jokera, który będzie oczywiście najlepiej płatny. Dodatkowo zresztą funkcjonuje tu jako Wild, który zamienia wszelkie inne sąsiednie znaki, które mogą wpłynąć na utworzenie zwycięskiej linii. W grze zastosowano dwa rozwiązania premiowe, które czynią z niej niezwykłego potentata w tym zakresie. W pierwszej kolejności jest to koło ognia, które jest funkcjonalnością bonusową i która może zapewnić nawet 10-krotnie większą wygraną niż w początkowym spinie. Drugim bonusem będzie tu z kolei ramka ognia. Ona z kolei aktywowana jest wówczas, gdy gracz jest bardzo blisko wygranej i brakuje mu jednego znaczka do sukcesu. Wówczas włączana jest faza respin, która może zapewnić wygraną, a przede wszystkim daje po prostu darmową do tego okazję. Dwie drobnostki, które sprawiają, że Fire Joker od Play N’ Go jest pozycją pożądaną i po którą dobrze sięgnąć, wpasuje się bowiem w większość typów graczy.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie spróbować odkryć świat tego wideo slota, nic nie stoi na przeszkodzie, by uczynić to także w pełni za darmo. Odpowiada za tą funkcjonalność wirtualna waluta. To fikcyjna gotówka, która wdrożona jest przez studio i która pozwala na grę bez ograniczeń ilościowych i czasowych dla każdego z graczy. Pomysł ten daje realną możliwość zaznajomienia się z mechanizmem gry i grami bonusowymi, aczkolwiek nie dopuszcza do wygrania realnej gotówki. Taki trening przyda się jednak przed pierwszym depozytem na stronie.