Fire 88 - ulubiona maszyna online od Pragmatic Play

Pragmatic Play przyzwyczaiło nas do ciekawych rozwiązań, które łączą kilka aspektów. Nie inaczej będzie w automacie Fire 88, który nakierowany jest na klasyki, ale też na nowoczesne pomysły, które pokazane są chociażby poprzez doskonałe animacje. Przywitają one każdego z was już przed rozruchem bębnów. W pewnym sensie jest to klasyk, bowiem wykorzystuje tylko 3 bębny i siedem zwycięskich linii, jednakże wiąże się także z bardzo odważnymi posunięciami. Nie braknie tu bowiem płomieni czy też dwóch kluczowych dodatków, które wciągają i sprawiają, że gra toczy się o zaiste ogromne stawki pieniężne. Nie zwlekając zatem, spróbujcie już teraz. W międzyczasie polecamy nasz krótki artykuł w którym pokazujemy główne zagadnienia dla każdego z was.

Zagrajcie w ognistą grę Fire 88

Zagrajcie w ognistą grę Fire 88W Fire 88 znajdziecie dużo animacje. Gra pozbawiona jest dużego logotypu, jak to zwykle bywa w grach od Pragmatic Play. W dolnej części znajdziecie pełne menu wyboru. To właśnie tam włączycie opcje z informacjami, znajdziecie stan konta czy też stawkę za którą gracie. Studio dopuszcza grę za pomocą automatycznego rozruchu, co przydatne jest w chwili w której nie chcecie przerywać zabawy, ale jednocześnie musicie na chwilę odejść od komputera czy innego urządzenia. Co oczywiście bardzo ważne, Fire 88 dostępne jest w wersji mobilnej. Oznacza to, że zagracie na smartfonie czy też tablecie, bez obaw. Po lewej części dodatkowo widnieją wszystkie zwycięskie układy i znaczki, w tym bary od czerwonego przez fioletowy i zielony, a także chińskie pieniądze, żółte diamenty, płonącą liczbę 88 i znaki chińskiego smoka.

Gra ma dwa kluczowe rozwiązania. Pierwsze z nich to Wild, który nie odpowiada za zamianę symboli, lecz aktywuje dodatkowo jackpoty, które mogą się pojawić w trzech wersjach, w tym Grand, który zapewnia bardzo pokaźne nagrody pieniężne. Ta gra bonusowa jest ciekawa i niespotykana na slotach klasycznych. Wystarczy napomknąć, że wydanie Grand mnoży wygraną x888 co jest być może największym współczynnikiem tego rodzaju w sieci. Nie brakuje też fazy respin, która z kolei odpowiada za ponowny rozruch części znaków, dając graczom więcej szans na końcowy sukces.

W Fire 88 zagracie również za darmo. Fikcyjna gotówka, którą zaimplementowało Pragmatic Play jest przy tym nieskończona i nie wymaga od użytkowników zakładania żadnego konta. Jeśli zatem nie jesteście przekonani czy dane kasyno jest miejscem dla was i czy chcecie tam deponować swoje pieniądze i dane osobiste, warto spróbować. System nie ma ograniczeń ilościowych i czasowych, aczkolwiek oczywiście nie wygracie w nim prawdziwych pieniędzy. Polecamy wszystkim chętnym, którzy chcą poznać ciekawe rozwiązania w wideo slotach. Życzymy wam powodzenia!