Dragon Ship gra maszynowa za darmo

W tej grze maszynowej przenosimy się do świata prawdziwych Vikingów. Będzie chłodny i deszczowy, ale może przynieść ogromne łupy i pieniądze.

W trybie dla zabawy, za darmo zagrasz poniżej.

Gra na maszynie Dragon Ship to wideo slot zaprezentowany i wdrożony przez Play N’ Go, studio deweloperskie, które zadbało, że ponad 110 kasyn skorzystało z oferty tej konkretnej propozycji. 5 bębnów, 3 rzędy i 15 linii, a do tego jackpot na wysokości 2 500 żetonów. Procent zwrotu do gracza jest tu niższy, niż w standardowych pozycjach tego studia deweloperskiego, ale wynika to z różnorodnych dodatków, które zdecydowano się zaimplementować w tej wojowniczej gierce. Nie braknie w niej toporów wojennych, rogów czy znaków karcianych od dziesiątek (10) po Asa.

W Dragon Ship możecie grać także za darmo. Nie jest do tego konieczna rejestracja ani żaden depozyt, również taki niski. Pozwoli to dokładnie ocenić szatę graficzną i mechanikę. Sprawdzicie też jakie plusy skrywają gry bonusowe. To świetne wyzwanie, tak dla początkujących jak i zaawansowanych graczy kasyna internetowego.

Gra maszynowa Dragon Ship wypłaca wygrane za ustalenie właściwych figur od lewej do prawej strony. Przód okrętu stanowi znak wild, który pojawia się na wszystkich bębnach. Jeśli pojawi się odpowiednia ilość (2) okrętów, możecie uzyskać nawet 15 sztuk darmowych spinów.

Deweloper zadbał także o grę bonusową, uruchamianą przy polowaniu na skarby. W jednej z trzech skrzyni znajdziecie wielki mnożnik!

Dragon Ship

4.0/5
Dragon Ship gra maszynowa za darmo