Darmowy jednoręki bandyta Jewel Box

Jednoręki bandyta Jewel Box, pomimo swojej prostej charakterystyki, jest czymś innym, niż gry do których przyzwyczaiło nas Play N’ Go. Dlaczego? Ponieważ obrazki opracowano tu na podstawie renderingu 3D, co oznacza, że będą bardziej dokładne i realne. To nowość w ofercie tego studia deweloperskiego i możecie być tym stosunkowo zaskoczeni. Traficie jednak na klasyczny 5-bębnowy system, 3-rzędy i 15 płatnych linii. Jackpot, czyli kumulacja nagród, wynosi tu 2 500 żetonów, a współczynnik zwrotu do gracza stanął na poziomie 96%. Ponieważ mamy tu do czynienia z pudełkiem kamieni szlachetnych, nie braknie diamentów, pereł, szmaragdów, szafirów, rubinów czy innych świecidełek, które chcielibyśmy znaleźć także w naszej garderobie.

W ten kolorowy wideo slot zagracie za darmo, wykorzystując wirtualną, niekończącą się walutę. Sprawia to oczywiście, że macie okazję poznać pełną mechanikę, zestawienie grafik, gier bonusowych, a także FAQ, jakie wmontowano do gry. Nie jest do tego potrzebne osobne konto, żadna rejestracja czy wpłacanie gotówki. Po prostu gracie w jednorękiego bandytę  za darmo robiąc tylko jedno kliknięcie.

Znakami Wild są symbole X2, X3, X4 i X5, które jednocześnie są mnożnikami wygranych. Dodatkowo zamieniają znaki sąsiadujące, co ucieszy polujących na wysokie wygrane. Do tego Jewel Box będzie tu symbolem Bonusowym, uruchamiającym mini grę. Wybierzecie tam jedno z pudełek skrywających nagrodę. Dodano w tym wszystkim także opcję hazardu!

Jewel Box

3.6/5
Darmowy jednoręki bandyta Jewel Box