Darmowe Spiny w automatach Playtech

Playtech jest popularnym studiem deweloperskim, które zachęca do korzystania ze swojej oferty nie tylko poprzez doskonałą jakość, ale też dzięki paczkom free spinów. To jeden z tych atrybutów, który kusi tysiące graczy z całego świata i my się temu wcale nie dziwimy. Marka jest warta uwagi i stawia jedynie na najwyższą jakość każdego aspektu wdrażanych przez siebie gier. Z tego też tytułu otrzymaliśmy kilkadziesiąt pozycji, na które dobrze jest, byście zwrócili uwagę.

Poznaj jedną z ciekawszych ofert na rynku

Playtech free spinFree spiny w automatach Playtech to codzienność. Generowane one są na podstawie różnych rozwiązań. Część kasyn oferuje zestawy free spins po prostu w zależności od danej promocji, czy dla przykładu po wdrożeniu wideo slota do swojej oferty. Oddaje to wiele możliwości i najczęściej pozwala graczowi na skorzystanie z danego przedsięwzięcia całkowicie darmowo, bez ponoszenia kosztów własnych. Wystarczy założyć nowe konto i od razu można przejść do realizacji założeń w takich gierkach jak chociażby te z serii Age of the Gods (Fate Sisters, Furious 4, Goddess of Wisdom, King of Olympus, Prince of Olympus) czy też w Buffalo Blitz, Top Gun, Ace Ventura Pet Detective, Big Bad Wolf i wielu innych. Nie ma zresztą sensu przytaczać ich wszystkich, gdyż lista ta z jednej strony już teraz jest imponująca, z drugiej wciąż się rozrasta. Na jakiej podstawie otrzymacie zatem darmowe spiny? Pokazujemy wam podstawowe metody związane z promocja:

  • Za wdrożenie gry do nowego kasyna, operatorzy starają się ją należycie przedstawić graczom, dzięki czemu możecie z nich skorzystać od razu, dla przykładu w ilości 10 sztuk – nie ma z tym kosztów własnych,
  • Bonus powitalny – często bonusy powitalne zakładają doładowania gotówkowe w wysokości 100% do wskazanej kwoty. Od czasu do czasu działania te uzupełnione są jeszcze o darmowe spiny, które będzie można wykorzystać we wskazanych bądź dowolnych grach. Co za tym idzie, również i w Playtech,
  • Turnieje to kolejny sposób na wywalczenie swojego zestawu. Są o tyle ciekawe, że zwykle nagradzanych jest wielu graczy z całego świata, a to z kolei oznacza, że możecie liczyć na bardzo pokaźne wsparcie w nagrodach od 5 nawet do kilkuset sztuk.
  • Loterie będą natomiast najpopularniejsze i często stosowane. Co prawda szansa na wygraną nie jest duża, ale kasyna prawie zawsze decydują się na nagrodzenie setek graczy jednocześnie, co sprawia, że nawet małe ilości niemalże na pewno wpadną na wasze konta i będą gotowe do użytkowania,
  • Promocje inne. Bo przecież jest ich niezliczona ilość, od wyścigów poprzez klasyczne darmowe spiny wydawane drogą mailową dla aktywnych bądź nieaktywnych. Różnorodność jest na tyle pokaźna, że dobrze jest po prostu poczytać wszelkie komentarze i recenzje dostępne w sieci.

Free spiny na automatach Playtech to nie tylko promocje.

Mówimy tu o przypadkach, w których gry same w sobie udostępniają taką sposobność. Bardzo często dzieje się to za pomocą opcji Scatter, ale w innych przypadkach będą to po prostu symbole Free Spin dostępne z poziomu gry. Takie rozwiązanie jest standardowe i bardzo wspiera graczy, którzy zdecydują się skorzystać z w pełni legalnej i bezpiecznej w użytkowaniu firmy Playtech. Jeśli chodzi o funkcjonalność, to bazuje ona na wylosowaniu od 2 do 5 symboli powiązanych z tematem, co najczęściej automatycznie aktywuje nam fazę obrotów. Zawsze kręcone są one w takiej wartości, jak poprzedni, ostatni płatny spin. Na tej podstawie jeśli gracie za 1 złotych od obrotu i otrzymacie 10 spinów, zgarniecie łącznie pulę o wartości 10 złotych itd. Rozwiązanie jest ciekawe, bo wyklucza płacenie przez pewien moment, a daje realne szanse na sukces. Co ważne, niektóre z wybranych gier tego studia odda nam dodatkowo możliwość powiększania puli spinów w czasie trwania tego mechanizmu. Od czasu do czasu możecie też liczyć na mnożniki wygranych, co daje odpowiednio większe bonifikaty, które następnie przelejecie na swoje konto.