Darmowa maszyna wrzutowa Golden Legend

Coś dla fanów klasycznych maszyn wrzutowych oraz dla tych, którzy chcą wypróbować je za free.

Kojarzycie je świetnie z lat 90., kiedy to popularne były w niemal każdym barze i pubie. Golden Legend to pozycja od Play N’ Go, która bazuje na motywie chińskim, choć jest przy tym całkowicie banalna w obsłudze. W tle znajdziemy smoki i charakterystyczne napisy, natomiast w samym centrum za symbole posłużą znaki karciane (9, 10, J, Q, K, A) oraz złote ryby, lwy czy żółwie. Prościej być pod tym względem nie może, co także dotyczy przycisku spinowania czy wyboru stawek i auto gry. Pięć bębnów, trzy rzędy i – uwaga! – 50 płatnych układów!

A to wszystko sprawdzicie także grając w maszynę hazardową za darmo. Tak, nie wymaga to żadnych wpłat, rejestracji czy wypełniania formularzy, których nie lubicie. Momentalnie zapoznacie się dzięki temu z systemem, mechanizmem i formami udostępnionymi przez twórców.

W Golden Legend znajdziemy dwa główne człony, które przekonają was do gry na stałe. I nie myślimy tu nawet o bardzo wysokim jackpocie, który wynosi 2 000 żetonów. Nie jest to także procent zwrotu do gracza na poziomie 96,5! Po myśli chodzi nam opcja hazardu, która pozwala podwajać wygrane, a także darmowe spiny, których wpada na konto 10 sztuk.

Co ciekawe, free spiny zapewnić mogą wygraną nawet do miliona żetonów.

Golden Legend

3.5/5
Darmowa maszyna wrzutowa Golden Legend