Darmowa maszyna wrzutowa Eye of The Kraken

U nas zagrasz bezpłatnie w wielki wybór maszyn wrzutowych online także w Eye of the Kraken

Podwodne przygody wydawały się są już oklepane. Było wiele przykładów w literaturze, które nas mocno zaskakiwały. Oczywiście pozytywnie.

I tym razem ponownie otrzymaliśmy produkt doskonały. Maszynę wrzutową online Eye of the Kraken od Play N’ Go, który ma co prawda jedynie 3 bębny i 3 rzędy, ale zaskakuje w sposób niebywały, funkcjonalnością i piękną szatą graficzną. Jeśli dodać do tego, że całość okraszona jest potężnym jackpotem, całkowicie wykraczającym poza skalę gier tego studia deweloperskiego, zgarniamy coś, o czym warto pamiętać. Ile jest do wywalczenia? 50 000 żetonów! Ogrom, nieprawdaż?

Osadzony pod wodą slot pokazuje nam skafandry, torpedy, kompasy, kapitana czy majtka. Szata to jakby sprzęt ukryty w łodzi podwodnej. Nie martwcie się wszak, użytkowanie jest banalnie proste, jak zawsze w przypadku Play N’ Go.

Wszystko to przetestujecie za darmo, przy pomocy kasy wirtualnej. Pozwala to dokładnie przetestować mechanikę, układy zwycięskie i same opcje dodatkowe, jak np. działalność systemu Wild czy Scatter. Pierwsze z nich to Macki Krakena, zamieniają symbole i dają większe wygrane. Drugie z kolei zasypują nas trybem Nurkowania, a ten wpycha ‘do kieszeni’ darmowe spiny. Można też kolekcjonować symbole torbet, które oznaczają scattery. Ta walka z potworem morskim otwiera drogę do walki o kumulację, a ta naprawdę może zaimponować.

Eye of The Kraken

3.5/5
Darmowa maszyna wrzutowa Eye of The Kraken