Maszyna hazardowa Scandinavian Babes online

Trzeba mieć wiele odwagi, żeby naszykować taką maszynę hazardową online, w którą do tego można grać za darmo!

I tego nie można odmówić twórcom, czyli Play N’ Go. Czemu tak piszemy? Bowiem Scandinavian Babes pokazuje kobiety w bardzo skromnych i wyuzdanych strojach. To niemal tak, jakbyśmy grali w rozbieranego pokera, chociaż nastawionego na maszynę wrzutową. Jednoręki bandyta online w tym stylu? No czemu nie! Jest 5 bębnów, do tego 3 rzędy i 15 linii zwycięskich. Procent zwrotu do gracza wynosi tu mniej niż średnia, równe 94%. Rekompensują to… obrazki a także wszelkie dodatki, w tym jackpot, który ustalono na wysokości 2 500 żetonów.

Maszynę hazardową Scandinavian Babes można testować całkowicie za darmo! Nie żartujemy. Nie jest do tego potrzebne ani konto, ani pierwszy, choćby najniższy depozyt. Studio odpowiedzialne za promocję tego tytułu zadbało, abyśmy mogli poznać pełen mechanizm, system gry, premie i bonusy, zanim przejdziemy do rywalizacji o prawdziwe pieniądze. To rzecz jasna pomocne i motywujące do podjęcia próby.

Dwa najważniejsze aspekty gry to rzecz jasna darmowe spiny, których uzyskacie nawet 15 sztuk oraz gra bonusowa. Nazywa się… Dancing Girls. To ciekawe urozmaicenie, szczególnie, że mówimy tu o pięknych kobietach w samym tylko bikini. Podejmijcie zatem próbę i bawcie się dobrze, bo jest to tytuł warty czasu i można go polecić każdemu!

Scandinavian Babes

2.4/5
Maszyna hazardowa Scandinavian Babes online