Darmowa gra wrzutowa Samba Carnival

Gra wrzutowa online - Samba Carnival jest pozycją Play N’ Go, która bazuje na układzie 5 bębnów i 3 rzędów. Gwarantuje 15 płatnych układów i jackpot końcowy, którego wartość wynosi 2 500 żetonów. Procent zwrotu do gracza nie jest nam znany, ale biorąc pod uwagę liczne komentarze internetowe, stoi on na odpowiednio wysokim poziomie. To w dużej części klasyczna owocówka, bowiem znajdziemy tam ananasy, limonki, arbuzy czy pomarańcze, ale znalazły się też znaki bardziej rozwinięte, panie tańczące sambę, charakterystyczne bębenki z dużych karnawałów a także mnożniki.

Sam układ gry jest banalnie prosty a u nas dostępny dla każdego, nawet początkującego gracza za darmo w trybie dla zabawy.

Osoby, które podchodzą do takiej deklaracji sceptycznie, mogą Samba Carnival wypróbować całkowicie za darmo. Wystarczy odpalić grę. Nie jest do tego potrzebna żadna rejestracja czy też dokonywanie depozytów. Studio deweloperskie, które odpowiada za tę pozycję, czyli Play N’ Go, poszło w ślady konkurencji i oddało produkt, który cieszyć będzie godzinami. Gdy już przetestujecie darmową grę hazardową i wszelkie płatne układy, można przejść do dania głównego i zainwestować także gotówkę w prawdziwym kasynie online.

Symbole Wild ukryte pod postacią Maracas to mnożniki od 2 nawet do 5 razy. Zamieniają one także inne znaki na planszy, rzecz jasna poza bonusami. Bongosy uruchamiają z kolei rundę bonusową, gdzie podnosimy jeden z bębenków, który skrywa nagrody.

Samba Carnival

3.5/5
Darmowa gra wrzutowa Samba Carnival