Darmowa gra wrzutowa Cops And Robbers

Bawiliście się kiedyś w policjanta i złodzieja? Jedna z najbardziej klasycznych bajek dzieciństwa. Teraz została przeniesiona na ekrany, gdzie możemy rozerwać się przy zabawie na prawdziwe pieniądze lub maszynie za darmo w wersji demo poniżej.

To gra wrzutowa stworzona przez studio deweloperskie Play N’ Go. Bardzo szybko Cops and Robbers trafiło do przeszło stu kasyn internetowych, co było spowodowane przyjaznym i przyjemnym dla oka systemem gry. Do tego 5 bębnów, 3 rzędy i 9 płatnych linii. Poziom zwrotu do gracza to tylko 94,13%, ale jackpot w wysokości 3 000 żetonów świetnie to rekompensuje. Zresztą nie tylko on oddziałuje na naszą fantazję i pozwala się zatracić w tej ciekawej gierce. Odkryjcie z nami wszystkie znaki i korzyści płynące z ich ustrzelenia. Jest tam zresztą facet za kratkami, kubełki z biżuterią, zegarki, kajdanki, diamenty, policjant, samochód policyjny czy cenny obraz.

W ten dynamiczny slot pogracie za darmo przy użyciu kasy internetowej. Nie jest ona w żaden sposób ograniczona, chociaż rzecz jasna nie prowadzi do pieniężnych wygranych. Pozwala to na sprawdzenie systemu, mechanizmów, bonusów, samej szaty graficznej i wiele więcej. Nie potrzeba do tego konta (rejestracji) ani też wpłaty.

Gra Cops and Robbers ma w sobie cechę „hazardu”, która aktywuje się po każdej wygranej. Można w ten sposób zyskać nawet cztery razy więcej niż zakład początkowy. Do tego dochodzą scattery!

Cops And Robbers

3.5/5
Darmowa gra wrzutowa Cops And Robbers