Darmowa gra wideo Riches of Ra

Riches of Ra należy do najbardziej rozpoznawalnych gier wideo online zaprezentowanych kiedykolwiek przez Play N’ Go. Jest to o tyle ciekawe, iż to tytuł mocno klasyczny, nawiązujący do maszyn wrzutowych i jednorękiego bandyty. Gracze spodziewać się wszak mogą 5 bębnów i 3 rzędów, a wszystko to okraszone 15 płatnymi układami. Jackpot ustalono na magicznej wysokości 2 500 żetonów, co zadowoli także wymagających graczy. Poziom zwrotu do gracza wynosi 94%, co możecie odebrać jako swojego rodzaju wyzwanie. Jak na tradycyjne rozwiązanie, będzie to prawdziwy magnes, tak dla początkujących jak i tych, którzy grają od wielu już lat. Klasyczne symbole karciane zostały tu uzupełnione o symbole powiązane z czasami faraonów.

Grę Riches of Ra wypróbujecie całkowicie za darmo, bez rejestracji i nawet pierwszego depozytu. Co nam to daje? Sposobność do sprawdzenia całkowitego systemu, linii zwycięskich, znaków, możliwości i każdego dodatku, który w grze za gotówkę mógłby was zaskoczyć.

Tytuł zezwala na przyklejanie symboli Ra na 1 i 5 bębnie, co odpala darmowe spiny. Otrzymacie ich 15 sztuk. Te dwa rzędy będą dodatkowo zablokowane i pozwolą na zamianę znaków, by powiększać potencjalne zyski graczy.

Symbolem bonusowym jest z kolei Urna. Uruchamia ona mini gierkę, w której wybieracie jedną z trzech urn. A w niej nagrody o wartości nawet 150-krotnej w porównaniu do zakładu.

Riches of Ra

3.4/5
Darmowa gra wideo Riches of Ra