Darmowa gra w Chinese New Year

Chinese New Year to kolejna darmowa gra dla osób, które cenią sobie barwne i zabawne maszyny w rzutowe online. Pozwalają się one odstresować, a przy okazji dają możliwość wygrania całkiem przyzwoitej kasy. Z takiego założenia wyszło zapewne studio deweloperskie Play N’ Go, które wypuściło ten właśnie tytuł na rynek.

Trafił on do przeszło 100 różnych kasyn internetowych na całym świecie. Ma 5 bębnów, 3 rzędy i 15 płatnych linii.

Skrywa także jackpot w wysokości 5 000 żetonów i RTP na poziomie 97%, co jest rezultatem dość standardowym jak na tych twórców. Głównymi symbolami będą tu… zwierzaki, w tym węże, psy, króliki, szczury, zając czy świnka, tygrys i bizon. Wygląda to dość ciekawie, ale skusić może także i starsze osoby i graczy, którzy po prostu szukają odskoczni od klasyków.

W pozycję Chinese New Year możecie zagrać nie używając prawdziwej gotówki. Pozwoli to na sprawdzenie mechanizmów i nie wymusi na was żadnego procesu rejestracji czy dokonywania pierwszego depozytu. Po wstępnej rozgrywce (można testować do woli, bez ograniczeń czasowych) sami zdecydujecie, czy warto zainwestować.

Najciekawszą opcją dla graczy są tu pokazy sztucznych ogni, to gra bonusowa, która uruchamia się bardzo często. Wygrane z niej są jednak stosunkowo niewielkie, dlatego wygranych należy wypatrywać w innych aspektach gry.

Chinese New Year

3.5/5
Darmowa gra w Chinese New Year