Darmowa gra maszynowa Rich Wilde And The Aztec Idols

Rich Wilde and the Aztec Idols to szalenie ciekawa gra maszynowa za darmo dostępna w naszym serwisie. To wideo slot, przypominający nam o maszynach wrzutowych. Jest bardziej zaawansowany niż te klasyczne z lat 80., ale mimo tego, odpuszczono w nim nowoczesne zagrania graficzne czy muzyczne. Trafi do nas 5 bębnów i 3 klasyczne rzędy. Całość uzupełniono o 15 linii. Zadbało o to studio dewa Play N’ Go, słynące z różnorodności w produkowaniu tytułów, jakie następnie trafiają na rynek światowy. Zresztą, ta gierka widoczna jest na przeszło 110 różnych kasynach, na co wpływ dodatkowo ma ogromny jackpot, wynoszący tu 5 000 żetonów, a także poziom zwrotu do gracza, który ustalono na 97%. To więcej niż w większości znanych nam gier.

Ponieważ jest to tytuł bazujący na kulturze azteckiej, znajdziemy tam dla przykładu figurki z tego okresu. Nie braknie znaczków karcianych, tak powszechnych w rozwiązaniach tego studia.

Naturalnie w Rich Wilde and the Aztec Idols zagracie bez ponoszenia żadnych kosztów. To opcja udostępniona dla graczy, którzy chcą sprawdzić, czy warto jest poświęcać swoje pieniądze i czas na tego właśnie slota. Rzecz jasna nie ma potrzeby żadnej rejestracji czy dokonywania pierwszego depozytu. To czysta zabawa, która uczy mechaniki czy symboli.

Gra daje nam tytuł bonusowy, który polega na podnoszeniu figurek, a także darmowe spiny (do 20) i znaczki Wild odpowiadające za jackpota.

Rich Wilde And The Aztec Idols

2.5/5
Darmowa gra maszynowa Rich Wilde And The Aztec Idols