Darmowa gra maszynowa online Enchanted Meadow

Kraina baśniowa zawsze skrywa za sobą wielkie niespodzianki i profity. Trzeba uważać, jak zawsze, ale warto ruszyć po przygodę. Takim mottem powinno się kierować w grze maszynowej Enchanted Meadow, w którą u nas zagrasz bezpłatnie.

Ten wideo slot online zaprezentowany na rynku przez firmę i studio deweloperskie Play N’ Go. Oddali oni świetny 5-bębnowy slot z 3-rzędami, a także 15 liniami o które bić się będą zainteresowani gracze. Symbole takie jak znaki karciane od 10 do Asa, a także wróżki, magiczne zwierzęta i drzewa, pojawiać się będą na planszy, która zachęca do godzin zabawy i polowania.

Niska stawka gry (min. 0,01) a także wysoki jackpot, ustawiony na poziomie 2 500 żetonów to świetna zachęta, ale doliczyć do tego trzeba także współczynnik Return To Player wynoszący 96%. To fajny wstęp, który uzupełnimy o informacje dotyczące gry za darmo. Bo ta maszyna wrzutowa online pozwala na grę przy wykorzystaniu wirtualnej waluty, co z kolei oznacza opcje sprawdzenia systemu, mechaniki, szablonu graficznego i potencjalnych bonusów.

Znakiem Wild jest tu Drzewo, które zamienia symbole sąsiadujące, dając nam więcej okazji do wygranych. Są też ikony darmowych spinów i scatterów, które wpływają na dalszą rozgrywkę. Gra umożliwia uruchomienie trzech mini gierek, które odpalają mnożniki, zapewniają próby za friko i wiele więcej. To właśnie skrywa przed nami Enchanted Meadow.

Enchanted Meadow

3.0/5
Gra maszynowa online Enchanted Meadow