Darmowa Gra hazardowa Golden Caravan online

Jeśli chodzi o gry hazardowe online zaprezentowane przez Play N’ Go, to możecie być pewni, że uzyskacie doświadczenie całkowicie unikatowe.

Tak też jest w przypadku Golden Caravan, czyli gry klasycznej zaprezentowanej przez to studio deweloperskie.

Na co dokładnie możecie liczyć?

Znajdziemy tam 5 bębnów, 3 rzędy do gry a także 10 zwycięskich układów, które w maksymalnej odsłonie zagwarantują bagatela 5 000 żetonów. Skupcie się zatem na tej charakterystycznej grafice symboli oraz tła, jak również dźwiękom, które towarzyszyć będą rozrywce, być może nawet przez najbliższe godziny (dźwięk można wyciszyć!).

Nie będzie dla was zaskoczeniem, że Play N’ Go zagwarantowało możliwość rywalizacji przy pomocy wirtualnej waluty. Zapewni to opcje testowania, sprawdzania symboli, jakie tam występują (a jest ich kilka) czy samego mechanizmu, bazującego na dolnym panelu czy spisie wszystkich układów, jakie zapewniają wam wygrane na dłuższą metę.

Golden Caravan oparte jest na klasycznym wyglądzie maszyny z lat 90. XX wieku. Całość jest niezwykle prosta (maszyny wrzutowe najwyższych lotów. Procent zwrotu do gracza [popularne RTP – przyp.red] wynosi aż 96,19 procenta.

Znajdziecie tam symbole karciane, czyli J, 10, Q, K ale także skrzynię ze skarbami, tajemniczego azjatę czy plecak ze skarbami. A to naturalnie nie wszystko. Dla przykładu Wielbłąd to popularny Scatter, a Złota Karawana to symbol Wild.

U nas wypróbujecie tą maszynę zupełnie za darmo!

Golden Caravan

4.0/5
Gra hazardowa Golden Caravan online