Czy można oszukać automaty od Novomatic?

Wielu graczy zastanawia się nad tym, czy kasyna oszukują i czy można oszukać je. Dzieje się tak za sprawą chęci zysku czy też poprzez stare filmy akcji, gdzie rzeczywiście działy się prawdziwe cuda. Obecnie jednak o taką „sztukę” naprawdę ciężko. Czytając pytania w sieci trafiliśmy na zagadnienie studia deweloperskiego Novomatic. To marka, która w 2020 roku obchodziła czterdziestolecie swojej działalności. Znani są zatem na całym świecie, oferując niebywałe wręcz rozwiązania z zakresu automatów online oraz stacjonarnych. I właśnie tu pojawiają się pytania – czy można ich oszukać? Osoby, które z jakiegoś powodu na to szczerze liczyły, będą zawiedzione. Takie działania nie są obecnie możliwe.

Sprawdź czy istnieje możliwość oszukania automatu Novomatic

Sprawdź czy istnieje możliwość oszukania automatu NovomaticStudia deweloperskie przechodzą obecnie bardzo restrykcyjne działania mające na celu sprawdzenie wszystkich gier po kolei. Aby w ogóle otrzymać licencję, należy potwierdzić mechanizmy działania, za co odpowiada realizacja milionów obrotów, które mają ostatecznie wyznaczyć poziom RTP. Ten jest całkowicie niezmienny i nie można mieć na niego wpływu. Komentarze o tym, że można oszukać dane studio wyssane są z palca właśnie z takiego powodu. Bo przecież 10 rund z rzędu można wygrać, ale równie dobrze można 20 przegrać. Na tym polega magia hazardu ogólnie. Novomatic nie jest tu inne. Efekt jest taki, że gracze muszą się liczyć z normalnym trybem gry kasynowej. Oszukać nie da się zresztą z wielu różnych powodów.

Po pierwsze operator zabezpieczony jest swoją licencją, a kasyna internetowe jeszcze jedną – dla siebie. Monitorowana jest zatem przez wiele odrębnych podmiotów, które gwarantują możliwie najkorzystniejsze działania w sieci. Jeśli zatem przeczytacie o złotej strategii, która miałaby wam zapewnić sukces – możecie ją wyrzucić do kosza. Nie ma takiej możliwości, aby wykiwać legalnie działające firmy. Pamiętajcie zresztą, że podjęcie takich prób będzie się kończyło nie tylko blokadą konta i utratą środków, ale może się też przeistoczyć niejako w oskarżenia prawne i sprawę sądową. A po co mamy do tego prowadzić? Przecież kasyna mają służyć przede wszystkim dobrej zabawie. Są jednak metody, które pozwolą wam lepiej rywalizować, a do tego w pełni legalnie. Jakie są to rozwiązania? Jak pokonać Sizzling Hot, Book of Ra, Savage Hunt czy God of the Sun? Oto kilka naszych pomysłów:

  • Gra w trybie demo. Wszystkie gry Novomatic mają dostępne tryby demo. Nie wymagają one zakładania konta, nie ma też konieczności składania depozytu. To zatem w pełni darmowe i nieograniczone czasowo rozwiązanie, które sprawi, że lepiej zrozumiecie wideo slot. Po dłuższej grze zrozumiecie jego możliwości i tym samym przez wiedzę zyskacie dodatkową pewność siebie, która przyda się np. w popularnym tu trybie Gamble.

  • Poznaj RTP danych gier. RTP czyli inaczej procentowy zwrot inwestycji do gracza. Średnio gry mają około 95% RTP, co oznacza, że rozgrywając 100 rund po 1€ każda, po tym czasie powinniście mieć na koncie 95€. Im większe RTP, tym stawka będzie korzystniejsza dla was. Nie daje to co prawda gwarancji, ale jeśli rozróżnicie takie gry jak Book of Ra, Always Hot czy Ultra Hot, szybko zrozumiecie, że można zapewnić sobie właściwą przewagę i dalsze korzyści zabawy.

  • Wykorzystaj bonusy w kasynie. Nie trzeba oszukiwać, aby zapewnić sobie sporo kasy na zabawę. Kasyna ścigają się w dostarczeniu promocji korzystnych dla gracza. Niektórzy oddają przykładowo darmowe obroty za samą rejestrację, dzięki czemu bez ponoszenia kosztów zakręcicie w ulubionych automatach. Inne popularne dodatki to doładowania gotówkowe, w tym promocja powitalna, cashback, loterie, turnieje, programy lojalnościowe i partnerskie, systemy VIP lub High Roller. Jest w czym przebierać, a wiele z nich są niezwykle korzystne i zapewniają nawet do kilku tysięcy euro jednorazowo.

  • Poznaj opinię innych i kieruj się zdrowym rozsądkiem. Komentarze graczy są bardzo cenne, ale trzeba wziąć pod uwagę, że gry to nadal hazard. Nie ma możliwości aby wygrywać zawsze. Po dobrej serii lepiej odejść od automatu i cieszyć się wygraną. Podobnie jest przy serii porażek – nie można grać, by się odkuć. Nie czytajcie strategii, ale dobierajcie te gry, które będą dla was najciekawsze i dadzą odpowiednio dużo radości.

Bezpieczna gra na automatach Novomatic

Tym samym nie można oszukać w żaden sposób gier od Novomatic, co dotyczy też automatów stacjonarnych. Gorąco odradzamy podejmowanie takich prób. Trzeba przecież mieć pod uwagę, że witryny kasyn mają własne certyfikaty bezpieczeństwa, firmy otrzymują odpowiednie licencje, a te są dodatkowo monitorowane i sprawdzane przez dziesiątki tysięcy graczy z całego świata. Potencjalne próby kłamstwa czy wyłudzenia miałyby katastrofalne skutki. Dlatego też ich zakładanie jest nawet nie na miejscu. To niepotrzebny temat, który unikajcie szerokim łukiem. Trzeba brać pod uwagę konsekwencje prawne, a tych przecież nie życzymy nikomu.

Kończąc zatem nasz materiał, zalecamy grę legalną, przy wykorzystaniu znanych gier studia, takich jak The Money Game, Treasure Jewels czy opisane już wcześniej Sizzling Hot. Zdecydowanie warto!