Czy można oszukać automaty od Aristocrat?

Raz po raz słyszymy o tym, jak gracze próbują wygrać za wszelką cenę. Trzeba przyznać, że strategie, które stosuje się w chociażby w grach stołowych mogą okazać się pomocne. Aczkolwiek czy podobnie jest w slotach? Czy można w ogóle zrobić w konia operatora i studio deweloperskie? Czy można oszukać gry kasynowe Aristocrat? Takie pytania pojawiało się wiele razy na stronach i szczególnie na forach internetowych. Część graczy przedstawiało swoje teorie i uważało, że ich działania są najkonkretniejsze, a wygrać można naprawdę pokaźne kwoty pieniężne. Czy jest w tym ziarno prawdy? Czy naprawdę można wygrywać i oszukać?

Bezpieczeństwo gry na automatach Artistocrat

Bezpieczeństwo gry na automatach ArtistocratOczywiście absolutnie nie ma takiej możliwości. W tym krótkim artykule chcemy wam wyjaśnić dlaczego nie jest to możliwe. Pamiętajcie także, by zawsze trzymać się z daleka od opinii tego typu, zwłaszcza, że potencjalna próba oszustwa może i powinna kończyć się natychmiastowym zbanowaniem waszego konta i być może wyciągnięciem dalszych konsekwencji: utrata środków na koncie, czy nawet prawnych. Możliwości jest wiele, ale pewne jest przede wszystkim to, że oszukać się nie da i zadbały o to zarówno same studia, kasyna jak i organy licencyjne, które odpowiadają bezpośrednio za przyznawanie możliwości do gry.

Czemu zatem – dokładnie - nie można oszukać tych maszyn? Historia pokazuje, że w lokalach stacjonarnych użytkownicy znajdywali sposoby na oszukanie kasyn. Tak, to prawda. Sytuacja miała miejsce jednak wiele lat temu, kiedy mechanizmy można było rozszyfrować. Obecnie trendy się zmieniły, a dodatkowa rozrywka trafiła do sieci, gdzie jest zabezpieczana dodatkowo. Należałoby w ogóle zacząć od tego, że wszystkie wideo sloty i gry od Aristocrat opierają się na losowych mechanizmach, których nie da się rozszyfrować przed zakręceniem czy też w trakcie ruchu. Każdy wynik jest nieprzewidywalny, nie ma tu dokładnego algorytmu i ta losowość pozostaje bez zmian. Studia deweloperskie jak to, które dla was opisujemy tłumaczy jednak, że gry mają określony RTP, czyli procent zwrotu pojedynczego zagrania bezpośrednio do gracza. Oznacza to, że w pojedynczym spinie macie ok od 90 do nawet 98% szans na zwrot zainwestowanej kwoty, czy po prostu, do wygranej. To całkiem sporo, aczkolwiek miejcie na względzie, że im dłużej gracie, bez większych wygranych nie uda się wam zwyciężać. To jeden z uroków wideo slotów, każdy z nas bowiem chce wygrać jak najwięcej i to właśnie te najlepiej płatne układy stają się obiektem pożądania.

W każdym jednak razie Aristocrat oferuje przedział RTP, który daje absolutną losowość i od którego nie ma odstępstwa. Nie ma tym samym żadnej realnej strategii do tego, by oszukać lub zminimalizować swoje straty. Taki system sprawdza się dlatego, iż każdy jest tu równy i nie ma potrzeby dokładnej analizy zagrać. Nie trzeba liczyć kart ani stosować bardzo zagmatwanych strategii, jak w ruletce. Pamiętajcie: RTP jest różne w każdej z gier, powtarza się jedynie sporadycznie. Ten czynnik jest zwykle publiczny, aczkolwiek nie jest to konieczność ani wymóg. Możecie być jednak pewni, że wartość ta oscyluje w granicach 95%. Oczywiście im jest wyższy, wygrane są częstsze. Niższy z kolei oznacza rzadsze wygrywanie, ale jednocześnie oddaje nam częściej większe kwoty w profitach. Kwestia oszustw ustosunkowana jest też ze względu na licencje, które posiadają kasyna internetowe. Odpowiadają za nie organy bezpośrednio przypisane w danych krajach jak na Gibraltarze czy Malcie. To właśnie tam instytucje sprawdzają legalność podjętych działań, potencjalne zabezpieczenia, ale też systemy, które operują danymi grami.

Gry od Aristocrat jako gwarancja dobrej zabawy na wiele godzin

Aristocrat to studio deweloperskie znane na całym świecie i niezwykle cenione. Dzieje się tak za sprawą takich wideo slotów jak 5 i 50 Dragons, 50 Lions, Big Ben, Big Red, Buffalo, Choy Sun Doa, Dolphin Treasure, Double Happiness czy Dragon Emperor i wiele innych. To one wprawiły setki tysięcy graczy w zachwyt i nic dziwnego, że przy tak dużym zainteresowaniu pojawiły się tematy oszustw. Wspomniane jednak licencje przyznawane są przez liczne i niezależne od siebie organy, dlatego mając to na względzie, wydaje się całkowicie niewyobrażalne, aby można było oszukać tak wiele organów. Inna sprawa, że dodatkowo każda strona powinna być szyfrowana, co z kolei oznacza, że protokół SSL chroni wszelkie dane osobowe, gry i posiadane pieniądze. Nikt nie ma do nich dostępu i są w pełni zabezpieczane na każdym kroku, przy każdym pojedynczym spinie.

Jak zatem sami widzicie, potencjalne oszustwa są tu nieprawdopodobne. To już nie są czasy, w których przystawienie telefonu komórkowego do automatu dawało realne szanse na obliczenia sekundy w której należy zatrzymać tryby. Obecnie nie ma to już zresztą sensu. Tak mocne zabezpieczenia sprawiają, że gry Aristocrat są gwarancją udanej zabawy i równej dla każdego. Jeśli zatem znajdziecie na stronach potencjalne poradniki i złote reguły, szczególnie takie, za które trzeba płacić, od razu opuśćcie to miejsce i najlepiej zgłoście je do administratora.