Czy można oszukać automaty hazardowe Pragmatic Play?

Sprawdź czy można oszukać automaty Pragmatic Play

Sprawdź czy można oszukać automaty Pragmatic PlayStudio deweloperskie Pragmatic Play to jedna z najsłynniejszych firm w tym zakresie. Tworzą m.in. wideo sloty, które podbijają cały świat. Zainteresowanie ich tytułami jest na tyle ogromne, że trafiają niemalże do każdego operatora kasynowego na świecie. Wszystko za sprawą nie tylko fenomenalnej grafiki, ale przede wszystkim także i mechanizmów, które są tu stosowane. Często będą to pozycje wciągające i pewne, dzięki czemu zyskują gwarancję bezpieczeństwa. To aspekt, który chcemy w tym artykule poruszyć szczególnie, bowiem Pragmatic Play na mocy współpracy z kasynami i organami rządowymi zadbało o to, by obie strony mogły czuć się pewnie i stabilnie pod każdym możliwym kontem i przy każdym ruchu tak pracowników jak i samych graczy. Wśród ogromnej listy gier znajdziecie m.in. Asgard, The Champions, 5 Lions, Great Rhino, Fire 88, Joker’s Jewels, Fairytale Fortune, Ancient Egypt, Lucky New Year, Queen of Gold, Wolf Gold czy też Gold Rush. Opcji wyboru jest naprawdę niezwykle dużo, co siłą rzeczy nasuwa nam pytanie. Czy można oszukać automaty od Pragmatic Play? Czy takie działania w dobie dzisiejszych ograniczeń wciąż są możliwe i jeśli tak, jak tego w ogóle dokonać? Wydaje się, że uczciwą odpowiedzią już na samy początku będzie stwierdzenie prostego faktu, że takie działania są niedopuszczalne i nigdy nie spotkano się z opinią czy też systemem, który może zakładać wyłudzenie pieniędzy w grach po które sięgacie. Składa się na to wiele elementów, które postaramy się wam szczegółowo rozpisać w dolnej części tego materiału. Zapraszamy do lektury i mimo wszystko – osobom, które miały nadzieję na inne stwierdzenie – życzymy naturalnych, dużych wygranych. Trzeba bowiem wiedzieć, że część z pozycji od Pragmatic Play to gry progresywne. Co to oznacza w praktyce? Otóż tyle, że ich kumulacje są rozwojowe w zależności od każdego kolejnego spina. Im więcej graczy na świecie pokusi się o grę, tym większa stawka końcowa. Świetnym przykładem jest tu Monkey Madness, w którym nagrody przekraczają często kilkadziesiąt tysięcy euro. Jest to jeden z najbardziej kasowych wideo slotów, po którego statystycznie sięga najwięcej graczy. Nic zresztą dziwnego, wygrane główne padają co kilka tygodni i stale czynią z kogoś szczęśliwa z ogromnymi pieniędzmi na koncie. Siłą rzeczy pojawiają się więc spekulacje i pytania, zwłaszcza, że strony internetowe oraz fora pełne są komentarzy udawanych zwycięzców, którzy znaleźli magiczne i pewne sposoby na wykręcenie lepszych wyników. Raz jednak jeszcze powtórzymy – nie jest to możliwe. Kwestia tylko, dlaczego

Powody dla których chęć oszustwa nie jest możliwa

Jak już pisaliśmy, składa się na to kilka powodów. Pierwszym z nich jest licencja samego kasyna. Każdy operator, który działa legalnie i w oparciu o rozwiązania systemowe, często zatwierdzane przez rządy krajów w których funkcjonują. Żadna marka nie będzie funkcjonowała w przypadku w którym pojawiają się przesłanki do potencjalnych oszustw w grze. Wszystkie tytuły są szczegółowo sprawdzane, dzięki czemu gracze mają absolutną pewność, że mogą grać jedynie z myślami nakierowanymi na sukces końcowy. Inna sprawa, że poza kasynami, również studia deweloperskie podlegają podobnym zasadom, dzięki czemu są one kontrolowane co najmniej dwukrotnie na etapie wdrożenia. Mając to na uwadze wydaje się niemożliwe, by takie organizacje jak EGR, które co roku nagradza Pragmatic Play czy też chociażby Malta Gambling interesowało się pozycjami zagrożonymi. To po pierwsze.

Powody dla których chęć oszustwa ni jest możliwaPo drugie wszyscy gracze grają na stronach szyfrowanych i całkowicie bezpiecznych. Po założeniu konta konieczne jest przecież przesłanie dokumentu tożsamości i sprawdzenie dalszych wytycznych samego gracza. Obustronne zaufanie owocuje, bowiem możecie szybko dokonywać wpłat i wypłat, a także spać spokojnie w zakresie danych osobowych, szczególnie teraz, kiedy to funkcjonuje RODO i którego boją się firmy praktycznie z całego świata.

Po trzecie natomiast, wszystkie gry dysponują jasnym określeniem poziomu RTP, czyli poziomu zwrotu inwestycji do gracza. Średnio jest to ok. 95%, co w praktyce oznacza, że grę testowano miliony razy, by uzyskać ostateczny współczynnik zwrotu. Na podstawie tej liczby będzie wiadomo ile można odzyskać i teoretycznie w jakim czasie. Są to dane publiczne i powszechne, które można sprawdzać samemu. W odniesieniu od dodatkowych spekulacji trzeba oczywiście skomentować, że każdemu może się udać wygrać dziesięć spinów z rzędu, jednakże inne osoby taką samą ilość przegrają. Istnieją przypadki niebywałe, jak te ze Stanów Zjednoczonych, gdy niemalże stuletni obywatel kraju po wizycie w kasynie wygrał drugi raz kwotę rzędu kilkudziesięciu milionów dolarów, jednakże są to wyjątkowe przypadki szczęścia, które nijak nie podważają żadnych teorii bezpieczeństwa operatorów. Miejcie to na uwadze wybierając gry slotowe od Pragmatic Play. Pamiętajcie przy tym, że każda z nich ma inne współczynniki RTP i w przeciwieństwie do gier stołowych jak ruletka czy blackjack, nie ma realnego sposobu na to, by pomniejszać przewagę kasyna i zwiększać swoje szanse. Trzeba po prostu przyjąć za fakt, że obecnie system funkcjonuje właśnie w taki, bezpieczny, szyfrowany sposób. Dzięki temu zabawa jest bardziej przyjazna i każdy zainteresowany może ze spokojem spoglądać na wszelkie rozwiązania, które otrzymujemy od deweloperów. Nie martwcie się, mimo prostych czy skomplikowanych taktyk, wideo slotów jest na tyle dużo, że każdy z nich od czasu do czasu okaże się paskudnie szczęśliwy i wygracie.