Czy łatwo ograć maszyny online od QuickFire?

Czy łatwo jest oszukać maszyny online od QuickFire

Czy można ograć kasyno ?

Automaty od Quick Fire to bardzo popularne i cenione gry. Dzieje się tak, ponieważ ekipa deweloperska powstała na bazie specjalnie wyselekcjonowanych twórców z Microgaming. Marka zresztą należy do tego studia, co w pewnym sensie jest ogromną rekomendacją z której dobrze jest skorzystać. Stworzyli wiele pozycji, z czego do najnowszych zaliczyć można Agent Valkyrie, Amazing Aztecs, Diamond Empire, Dream Date, Fortunes of Asgard, Playboy, GoldPoke the Guy, Samurai Ken, Silver Lioness 4x, Temperance Temple of Tut, The Alchemist's Gold czy Wild Scarabs. Pełna lista obecnie przekroczyła już 400 pozycji i jednym z większych atutów marki jest fakt, że każdego miesiąca wypuszcza na rynek swoje nowości. Możecie być dzięki temu całkowicie pewni, że nigdy się nie znudzicie. W tym artykule postaram się odpowiedzieć jednak na jedno ważne pytanie, które często pojawia się na forach internetowych: Czy łatwo ograć maszyny online od QuickFire? Czy taka sztuka jest w ogóle możliwe i jeśli tak, to kto może podołać zadaniu? Odpowiedź nie będzie tu jednoznaczna bo i taka być nie może. Wszystko za sprawą oczywistego stwierdzenia, że gry podlegają ogromnej losowości. Studio deweloperskie QuickFire bazuje na przyznanych licencjach i nagrodach, co sprawia, że jest to marka bezpieczna i jednocześnie ceniona, tak przez innych twórców jak i przede wszystkim graczy. Czy można z nimi wygrać? Cóż, szansa gracza w każdej grze oceniana jest na bazie współczynnika RTP czyli Rate to player. Jest to procentowane oznakowanie, które pokazuje jak dużo szans na wygraną ma każdy z graczy. Zwykle taki stan w grach slotowych wynosi 95%, co oznacza, że tyle odzyskujecie przy każdym spinie. Oczywiści im wartość jest wyższa, tym wygrywacie częściej, aczkolwiek mniejsze kwoty. Z kolei im jest niższa, może to być znacznie więcej. Nie jest to jednak żadna zasada.

Jak zwiększyć szanse na sukces w trakcie gry

Na stronach internetowych czytać można o próbach oszustwa czy też strategiach, które mają pomóc w wygrywaniu, aczkolwiek wszystkie te informacje będą błędne. O ile wiele lat temu oszustwa w lokalach stacjonarnych stały na porządku dziennym, obecnie wszelkie regulacje całkowicie taką możliwość negują. Dlatego też nie musicie się obawiać o swoje pieniądze i możecie skupić się wyłącznie na zabawie. Danej gry ograć nie można w sposób tajemniczy czy nielegalny, aczkolwiek można sobie powiększyć swoje szanse na sukces końcowy. Co przez to rozumiemy? Poniżej podamy najpopularniejsze przykłady, które mogą wam odpowiednio pomóc:

Powiększ swoje szanse na sukces końcowyWild: To znaki, które wymieniane są często na pierwszym miejscu. Głównie dlatego, że pojawiają się zwykle na planszy stosunkowo często, ale też poprzez ich funkcjonalność. Prawie zawsze sprawiają, że część symboli jest automatycznie zmieniana. To z kolei prowadzi do sytuacji w której następuje faza re-spin czyli ponownej gry, a wy uzyskujecie dodatkową szansę na sukces. Często występuje tu dodatkowo mnożnik nagród, a sam gracz oczywiście w żaden sposób do tego nie dopłaca.

Scatter: Świetny znak, który odpowiada za kilka funkcji. Przykładowo może włączyć darmowe spiny. Jego drugą funkcją jest jednak gra bonusowa. Ma też własne atuty, powiększa wygrane, daje dodatkowe mnożniki czy też po prostu aktywuje daną część mechanizmu. Scattery są cenione, dlatego trafiają do najnowszych wideo slotów od QuickFire.

Free Spins: Bez wątpienia pomysł, który zaskarbił sobie serca graczy i jest wręcz pożądany. Darmowe spiny uruchamiane są gdy na planszy pojawi się znak Scatter lub po prostu symbol Free Spins. Czasem wystarczy jeden, aczkolwiek zwykle im jest ich więcej, tym więcej prób dostaniecie. Każde z zakręceń ma wartość ostatniej gry za prawdziwe pieniądze. Może ich być nawet kilkadziesiąt lub kilkaset, bo te zwykle się łączą. Co ciekawe, taka premia często jest też wydawane osobno jako promocja od kasyna, dzięki czemu zyskujecie więcej szans, bez ponoszenia kosztów własnych. W ten sposób stosunkowo łatwo jest ograć automaty o których piszemy.

Gamble: Opcja hazardu. Po każdym zwycięskim spinie włączana jest ta opcja, która różni się niektórymi pomysłami. Czasem macie do wyboru kolor karty (czerwony lub czarne) innym razem inny współczynnik. Ostatecznie jeśli dobrze wybierzecie, wygrana jest podwajana. Macie na to aż 50% szans, co w kasynach jest bardzo rzadkie, tym bardziej dobrze jest właściwie zapolować i próbować. W niektórych grach Gamble działa aż do potencjalnej porażki.

Jackpoty progresywne: W takich rozwiązaniach występuje osobny znaczek, który sprawia, że aktywowana jest faza jackpotu, czyli kumulacji. Wygrane są tu znacznie większe, aczkolwiek znak ten pojawia się niezwykle rzadko. Dobra okazja do szybkiego wzbogacenia się, bowiem historia pokazuje nam, że niektórym graczom wystarczył jeden tylko spin, by ostatecznie wygrać bardzo pokaźne kwoty, w tym milionowe.

Nie możemy też zapominać o wszelkiej maści promocjach. Wspomnieliśmy już o tym, że kasyna dodają darmowe spiny do gier, ale mogą to też być loterie, konkursy, wyścigi, w tym promocja powitalna i doładowania gotówkowe, cashback. Możliwości jest szalenie dużo, a każda z nich znacznie powiększa szanse na ogranie slotów od QuickFire. Polecamy takie metody, szczególnie, że bardzo często wiążą się jedynie z niskimi nakładami własnymi, czasem nawet z żadnymi. Miejcie jednak na względzie by nigdy nie dać się nabrać na potencjalne strategie i zagrywki osób trzecich – to nie działa.