Czy automaty Nyx Gaming oszukują?

Od kiedy tylko pamiętamy, w sieci zawsze pojawiały się opinie o tym, że dany gracz został oszukany. Takie głosy pojawiają się przy tym najczęściej w bardzo widowiskowych przypadkach. Ktoś zapomniał przeczytać regulaminu, chciał wypłacić pieniądze przed ich obrotem albo przegrał pięć kolejnych obrotów, chociaż był pewien, że tym razem mu się uda. Setki razy staraliśmy się docierać do potwierdzonych wiadomości, jednakże zwykle wątek się ucinał. Dlatego dobrze jest sobie zostawić pytanie – czy automaty oszukują? Czy wygrana z maszyn od Nyx Gaming jest realna? Czy na pewno wszystko jest w porządku? Już we wstępie odpowiemy wam, że całość jest bezsprzecznie uczciwa. Jest to dla nas oczywiste, aczkolwiek rozumiejąc pojawiające się wątki, chętnie odpowiemy na to niezwykle szczegółowo.

Czy automaty ze studia Nyx Gaming oszukują swoich graczy ?

Czy automaty ze studia Nyx Gaming oszukująWypadałoby zacząć od najprostszego możliwego stwierdzenia, bo wszyscy musimy pamiętać, że współczesny hazard wiąże się z ogromem kontroli. Wynika to w dużej mierze właśnie z przypadków z przeszłości, które pokazywały nam, że ludzie oszukują na każdej prostej. Dotyczyło to tak kasyn jak i samych graczy, którzy próbowali złapać jak najwięcej dla siebie. Stąd też powstały organy licencyjne, które doprowadziły do sytuacji, w której każde studio i każdy operator kasynowy, musi przejść przez odpowiednią weryfikację. I nie inaczej jest z Nyx Gaminx. Studio samo w sobie posiada oficjalną licencję na bazie której działają. Samo w sobie jest to dla gracza gwarantem spokoju i pewności, że ten może i będzie grał uczciwie, bez obaw o swoje środki pieniężne. Jakby tego było mało, nie tylko studio posiada takie licencje, ale dochodzi do tego wsparcie każdej kolejnej gry, wideo slota czy gry stołowej. Aby taki tytuł pojawił się na rynku, ten musi przejść przez odpowiednią kontrolę. Dopiero na podstawie pozytywnej opinii w tej sprawie, można liczyć na aktywną grę i poznanie jej od środka. W praktyce oznacza to, że jeśli na stronie licencjonowanego kasyna znajdziecie grę, której szukacie, będzie ona legalna, bezpieczna i dostępna do rozrywki.

Na co należy zwracać uwagę

Jakie są główne punkty, które świadczą o tym, że Nyx Gaming jest uczciwe, a ich produkcje możecie wykorzystywać o każdej porze dnia i nocy? Bo pamiętajmy, że polecane kasyna online działają zawsze i bez przerw, zatem potencjalne awarie nie są tu dopuszczane do myśli. Tym samym warto wiedzieć, że nasze środki są bezpieczne, a my przykładowo w środku rozgrywki nie utracimy 100 złotych, które zdecydowaliśmy się postawić. Naturalnie w grę wchodzą tu także błędy własne czy awaria internetu, aczkolwiek są to czynniki, którymi w naszym materiale się zajmować nie będziemy. Przejdziemy zatem do kilku punktów, które naszym zdaniem pomogą wam w realnej ocenie sytuacji. Sprawę licencji zostawimy jednak na stałe, ponieważ opisaliśmy ją wyżej. Są inne rozwiązania o których musicie wiedzieć i które są znaczącą pomocą w omawianej kwestii.

  1. Legalność kasyna. Wspomnieliśmy już o Nyx Gaming, ale warto wiedzieć, że kasyna także przechodzą odpowiednią weryfikację. Odpowiadają za to m.in. takie grupy jak Malta Gambling Authority czy też rząd Curacao. To te podmioty wydają zgodę na publikację kasyna, a ta nie byłaby możliwa, jeśli wszelkiej maści gry nie będą legalne i uczciwie prowadzone. Właśnie dlatego podczas rejestracji często musicie liczyć się z kontrolą i weryfikacją, gdzie marka sprawdza wasze dane i ocenia czy nie chodzi tu o pranie brudnych pieniędzy. W geście każdego podmiotu jest tu w końcu uczciwość,
  2. Każda gra ma przypisane RTP, czyli Rate to Player. W wolnym tłumaczeniu jest to wskaźnik, który pokazuje nam, jak wiele procentowo szans ma gracz na wygraną przy pojedynczym obrocie. RTP kształtuje się często na poziomie od 90 do 99%. W praktyce oznacza to, że jeśli zagracie za 10 złotych, a wskaźnik daje nam 95%, to otrzymacie 9,50 zł zwrotu. To oficjalna statystyka, której nie da się obejść. Naturalnie nie każdy spin da wam taki wynik – niektóre będą po kolei wygrane, inne przegrane. W każdym jednak przypadku wiecie, w co gracie, a są to otwarte karty, których Nyx nie zmieni. Dotyczy to również zwycięskich układów, które znane są przed rozpoczęciem gry. Może być ich kilka (nawet 1), ale też kilka tysięcy. Pokazują one dokładnie jak wygrywać, jeśli zatem zagracie i nie wygraliście – oznacza to, że nie znaleźliście się we właściwym przedziale, co bardzo łatwo skontrolować np. poprzez wykonanie screena.

  3. Organizacje zewnętrzne. To kolejny już czynnik, bowiem poza opisanym MGA, znajdziecie też stowarzyszenia, które powstały właśnie po to, by zgłaszać wszelkie problemy związane z kasynami. Jeśli taka prośba się tam znajdzie, organ musi dokonać kontroli, co oczywiście oznacza problemy dla marki. W przypadku wykrytego oszustwa sprawa zapewne trafiłaby dalej i wiązałaby się z usunięciem przyznanej wcześniej licencji.

  4. Szyfrowanie strony. Mechanizmy w grach są całkowicie losowe i w przeciwieństwie do gier znanych nam jeszcze z końca ubiegłego wieku, nie da się tu przewidzieć żadnego zwycięskiego układu. Są to wieści do których nie da się też dojść przez kradzież czy dane strategie, które znajdziecie w sieci. Stąd też całość jest tak przyjemna i niespodziewana. W połączeniu z szyfrowaniem strony (a tylko na takich radzimy wam grać!), SSL będzie was chronił – tak wasze dane jak i potencjalne pieniądze. Sprawie to, że hazard jest bezpieczny a Nyx Gaming całkowicie godny zaufania.

Jak zatem widzicie, podaliśmy prostych pięć punktów, za sprawą których gra przy tym studiu jest bezpieczna. Naturalnie możemy tu dodawać także inne czynniki, w tym chociażby opinie tysięcy graczy z sieci, którzy jasno deklarowali, że jest to podmiot warty uwagi. Naturalnie od czasu do czasu pojawią się pewne wątpliwości, ale wszyscy musimy wziąć pod uwagę jedną prostą zależność – gra w wideo sloty oraz gry stołowe to wciąż hazard. A ten jest nieprzewidywalny. Nie ma tu strategii sukcesu. Możemy jedynie pomniejszać szansę kasyna na wygraną. Pomogą w tym liczne promocje, trening przez tryb demo, większe nakłady finansowe czy obrane strategie, które jednak nigdy nie dadzą wam 100% szans na zwycięstwo.

Podsumowanie

Mając to wszystko na uwadze jasno deklarujemy, że Nyx Gaming nie oszukuje i dostarczy wam wyłącznie najwyższej jakości produkty. Możecie o nie pytać także obsługę kasyna do którego traficie. Wszystkie wątki zostaną wam odpowiednio wyjaśnione, a wy będziecie się mogli skupić na zabawie, adrenalinie i potencjalnych wygranych. Bo o to przecież chodzi, prawda?