Czy automaty Merkur Gaming oszukują?

Czy automaty Merkur działają uczciwie

Czy automaty Merkur działają uczciwieMając na uwadze rozwój technologii i ogromną pozycję automatów Merkur Gaming na rynku, pojawia się wiele pytań o to, czy działają oni w pełni uczciwie. Trzeba przecież liczyć, że oferują kilkaset gier o różnym natężeniu i konkretnych rozwiązaniach, z wykorzystaniem pewnych funkcjonalności. Jak zatem zapatrywać się na temat? Czy jest to bezpieczne i każdy z was może podjąć się wyzwania, mając na uwadze jedynie czerpanie radości z samej gry? Jak najbardziej tak. Pora w tym artykule rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazać wam, dlatego tak istotne jest uwierzyć faktom. Na stronach i forach mogą pojawić się głosy negatywne, w których użytkownicy twierdzą, że tak częste porażki są niemożliwe. Zapomina się jednak, że wszystkie wideo sloty cechują się absolutnie losowymi rozwiązaniami. Dlatego też czasem przegramy 10 razy z rzędu, ale innym razem uda się wygrywać za każdym spinem. Oczywiście samych powodów jest tu znacznie więcej, dlatego zachęcamy do dalszej lektury, bowiem sprawdzamy wszystkie te czynniki, które z punktu widzenia gracza są ważne i o których nie można zapominać.  Wśród gier znajdziecie m.in. Bahama Roulette, Beat the Devil, Blazing Sparkle, Blazing Star, Brilliant Sparkle (kilka edycji) czy też Brynhild, Cash Impact oraz Cash Line 27. Prawie każda propozycja z ich zestawienia dostępna jest w wydaniu Hd o bardzo mocnej jakości, zadowalającej nawet najbardziej wybrednych z graczy. Dodamy przy tym, że Merkur Gaming zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie, a ich marka operuje w 40 kolejnych krajach. Od 2015 roku ich obroty są na tyle potężne (2,2 mld euro), że można o nich mówić w zakresie potentatów i gigantów.

Dlaczego zatem są bezpieczni?

Abstrahując już od potężnych przygód, jakie generowane są u nich każdego dnia? Cóż, sprawę rozbić trzeba na kilka czynników. Pierwszy z nich to wspomniana już losowość i system tworzonej gry. Samo studio odpowiada za tak wiele pozycji i każda z nich jest unikalna na swój sposób. Przypominamy, że deweloper ma obowiązek utworzenia cyklu zwycięskiego, co niejako przekłada się na parametr RTP. Jest to procent zwrotu do gracza w każdym kolejnym spinie. Zwykle wartość ta waha się od 92 do 98%. Oczywiście im wyższa, tym częściej wygrywacie, aczkolwiek raczej mniejsze kwoty. Przy niższym procencie będzie to pokaźniejsza suma. Nie jest to wszak warunek. Takie badania wymagały jednak milionów zakręceń, które ostatecznie dały sumą generalną. Niemalże przy każdej grze możecie własnoręcznie sprawdzić ile takie RTP wynosi, co od razu podpowie wam, czego się dokładnie spodziewać. Jednocześnie tak jak zaznaczyliśmy wyżej, nie ma się co kierować opiniami innych ponieważ czasem wygracie wiele spinów z rzędu, innym razem sztuka ta się nie uda przez dłuższą chwilę. Losowość to system, którego nie da się w żaden sposób złamać. Gry nie mają strategii i nie można jej w żaden sposób opracować, bowiem przewidzieć wynik przed i w trakcie spinu jest niemożliwe. To wielki atut, bo wszystkim daje absolutnie takie same szanse.

Bezpieczna strona wwwDrugi czynnik to oczywiście wszelakie licencje. Przyznawane są one nie tylko deweloperowi na ich dalszą działalność, ale przede wszystkim kasynom. Są one oceniane przez właściwe organy niemalże za każdy aspekt. Musi być bezpiecznie, legalnie, ze sprawdzonymi systemami, tak przy grach jak i obsłudze klienta. Licencje pochodzą od licznych podmiotów, ale gry testowane są niemalże w każdym kraju, gdzie hazard internetowy nie jest zakazany. Oznacza to, że gry muszą być zgodne z regulacjami, gdyż w przeciwnym wypadku natychmiastowo byłoby to wyłapane, a firmy powiązane z takimi działaniami nie tylko utraciłyby swoich klientów, ale również otrzymałby być może nawet miliardowe kary. To czynniki, których nie da się pominąć i operatorzy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Miejcie też na względzie, że firmy muszą funkcjonować na bazie szyfrowanych stron internetowych. Protokoły SSL bronią użytkownika i sprawiają, że gra on z pełną świadomością i możliwością kontroli swoich danych. Nikt nie ma do nich dostępu, tak samo jak i do środków, które zdecyduje się zdeponować.

Czy automaty Merkur oszukują? Już powinniście wiedzieć dokładnie, że nie. Co ciekawe, to oczywiście działa w dwie strony. Gracze również nie mogą tu oszukać. Co prawda jeszcze kilkanaście lat temu opinie o tym, że w kasynach stacjonarnych dało się kombinować były jak się okazało prawdziwe, tak systemy obecnie działają zupełnie inaczej, a rozgrywki w sieci wiążą się zresztą z dodatkowymi obowiązkami. Można zatem uzyskać całkowitą gwarancję, że gracie fair i tego samego możecie oczekiwać. Jednocześnie miejcie na uwadze, że jeśli traficie na stronę, która nie jest szyfrowana a także nie posiada odpowiednich licencji, powinniście nie tylko natychmiast ją opuścić, ale też dodatkowo zgłosić. Na szczęście nawet współczesne wyszukiwarki internetowe ostrzegają przed stronami, które są niebezpieczne. To jeden z wielu atutów na który zwracamy uwagę. Mając to wszystko na swojej uwadze życzymy wam spokojnej gry. Możecie się skupić na zabawie, mając przy tym na uwadze, że czekają was naprawdę pokaźne wygrane, gdyż Merkur postarał się nie tylko o wielkie pieniądze, ale też o systemy dodatkowe, funkcjonalności jak Wild, Scatter, gry bonusowe i więcej. Miłej zabawy!