Crazy Cows automat online za darmo bez rejestracji

Szalone krowy? To aż brzmi ciekawie! I nie mówimy tu o żadnym horrorze klasy B.

Mamy dla was kolejny automat online, który został przedstawiony przez specjalistów studia deweloperskiego Play N’ go, a w który poniżej zagracie bez rejestracji za darmo.

Ma 5 bębnów, 3 rzędy i 15 linii. To właśnie o te układy będziecie się starać, bo zapewniają sporo gotówki. Najlepszy z nich odda wam niesamowity jackpot, który wynosi 2 500 żetonów. Ciekawy jest także procent zwrotu do gracza, czyli powszechne RTP. Wynosi ono tutaj 96,17% co jest stosunkowo wysokim współczynnikiem. Wyruszcie zatem po przygody pełne różnego rodzaju… krów. Crazy Cows zapowiada się ciekawie, jest przy tym kolorowe i proste. Niekoniecznie musicie być początkowymi graczami, by przyciągnął was na dłużej.

A do tego wszystkiego trzeba dodać opcję gry za darmo. Deweloper udostępnił możliwość, co powoduje, że poznacie mechanikę i system gry. Niemal od razu przekonacie się, jak całość jest banalnie prosta, co wpłynie na poziom zadowolenia z rozrywki.

Każda wygrana to możliwość wykorzystania opcji Hazardu. A ta daje sposobność do podwojenie wygranej. Dodatkowo pojawiają się ikony wild, a te uruchamiają kręcenie ponownie, szukając nam lepszych układów. Sięgniemy też po 5 darmowych spinów. Nie brakło gry bonusowej, zakładającej wciągnięcie śmiałków do… stodoły! Liczcie się z mnożnikami nagród i nie tylko!

Crazy Cows

3.6/5
Crazy Cows automat online