Cotygodniowy zwrot 15% do 4000zł w EgoCasino

Cotygodniowy zwrot gotówkowy kasyna EgoCotygodniowy zwrot gotówkowy kasyna Ego to szalenie ciekawa okazja do tego, by dać sobie drugą szansę do odniesienia sukcesu. Aby ubiegać się o takie środki, wystarczy aktywnie grać za prawdziwe pieniądze. Jeśli zatem macie już aktywne konto i uczestniczycie w wydarzeniach tejże marki, nic nie stoi na przeszkodzie by między sobotą a niedzielą zyskiwać dodatkowe środki. Jeśli przegracie przy wideo slotach czy też grach stołowych, naliczany procent wartości wróci w nowym tygodniu na wasze konto. Może to być od 60 do nawet 4 000 złotych. Kwota ta w pełni zależna będzie od waszego zaangażowania. Jeśli zatem gracie aktywnie, możecie tu liczyć na spore doładowanie.

Konta ze statusem Rookie, Ronin, Ranger, Enforcer albo Biggie otrzymają 10% zwrot. Konta ze statusem Veteran i wyżej mają 15% zwrotu. To właśnie od tego jakie macie konto, zależeć będzie wskazany poziom. Ten z kolei budujecie za sprawą swojej aktywności. Pewne jest natomiast to, że środki są odnawialne i możecie się o nie ubiegać dokładnie co tydzień. Wystarczy napisać do obsługi klienta, która działa tu przez całą dobę za sprawą czatu na żywo, który znajdziecie na witrynie w prawym dolnym rogu. Jest on widoczny również w wydaniu mobilnym, gdy gracie przez smartfon czy też wybrany tablet.

W promocji znajdziecie warunki i zasady przylegające do dodatku. Widoczny jest tam chociażby wymagany obrót, który wynosi 40-krotność wskazanej stawki. Z tego też powodu radzimy wam lekturę jeszcze przed startem gry, szczególnie, że nie zajmie wam to dłużej niż dosłownie minutę. A potem wystarczy już tylko czerpać korzyści.


Najnowsze promocje w kasynie