Co miesięczny cash back 20% w kasynie bitcoin FortuneJack

Monthly cash back  w FortuneJackFortuneJack z kolejną promocją stałą dla swoich graczy. Tym razem spodziewać się można cashbacku. Jest to tzw. Zwrot części zainwestowanych i przegranych środków. W tym przypadku wynosi on 20% całej, miesięcznej stawki. Akcja jest odnawialna, co oznacza, że możecie z niej korzystać każdego miesiąca, za każdym razem sięgając po część ze swoich środków. Minimalna stawka, która pozwoli wam otrzymać zwrot gotówki bonusowej to już 0,1 BTC. Nie ma tu górnego limitu, dlatego jeśli gracie za znacznie większe pieniądze, nic nie stoi tu na przeszkodzie.

Środki, które otrzymacie w ten sposób aktywne będą przez 10 kolejnych dni. Należy je wykorzystać w tym czasie, bowiem w przeciwnym razie zostaną one automatycznie usunięte, bez możliwości ich ponownego otrzymania. Co ciekawe, FortuneJack zakłada, że nie ma tu żadnej konieczności obrotu pieniędzmi, dlatego nie musicie się martwić o skomplikowane zasady w zakresie zwrotu na własne konto.

Wszystkie reguły i zasady znajdziecie bez problemu na stronie nowego kasyna. Pamiętajcie, że 80% granych środków zostanie utraconych, zatem jedynie z 20% należeć się będzie cały zwrot. O pozostałych zagadnieniach związanych z akcją przeczytacie już bezpośrednio u samego operatora. Zachęcamy.


Najnowsze promocje w kasynie FortuneJack