Cashback z kasyna na żywo 20% do 1000 PLN w Cashwin

Cashback w bonusie od kasyna CashwinCashwin jest tym kasynem, które oferuje swoim klientom szereg różnych promocji. Dzięki temu można w nim liczyć na bonusy od depozytu, specjalne punkty czy też zwrot na konto. Ciekawie prezentuje się właśnie cashback, który dostępny jest raz w tygodniu i może zapewnić nawet do 1000 PLN. Skorzystaj z promocji związanej ze zwrotem na konto. Otóż należy przez cały tydzień obstawiać zakłady w kasynie na żywo, aby w nowym tygodniu odebrać część z poniesionych strat w kasynie.

Jak to dokładnie działa?

  • Zaloguj się koniecznie na swoje konto Cashwin

  • Dokonaj co najmniej jednej wpłaty w ciągu tygodnia

  • Obstawiaj zakłady w kasynie na żywo

  • Skontaktuj się z kasynem koniecznie w poniedziałek, aby otrzymać cashback w wysokości 20%.

Ta promocja dostępna jest w kasynie w każdym tygodniu, od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59 UTC. Nie ma tu potrzeby zapisywanie się do promocji. Obejmuje wyłącznie zakłady stawiane w sekcji Kasyna na żywo. Do odebrania jest 20% zwrotu, gdzie minimalna kwota cashbacku to 5 EUR / 5 USD / 25 PLN. Maksymalnie z kolei można zdobyć 200 EUR / 200 USD / 1,000 PLN.

Cashback kasyno oblicza według ustalonego przez siebie wzoru: (łączne wpłaty w okresie promocyjnym - saldo pozostałe z wpłat dokonanych w okresie promocyjnym - łączne wypłaty w okresie promocyjnym - łączny bonus przyznany w okresie promocyjnym) x 20%.

Bardzo ważne jest to, że po całym tygodniu mamy czas tylko do końca poniedziałku, aby za pośrednictwem czatu na żywo lub mailowo support@cashwin.com poprosić o cashback na konto. W innym wypadku środki po prostu nam przepadną. Do tego warto pamiętać, że cashback należy obrócić raz w czasie 7 dni,


Najnowsze promocje w kasynie Cashwin