Book of Aztec - popularna gra kasynowa online od Amatic

Book of Aztec często wymieniana jest jako gra, która bardzo mocno przypomina graczom o Indianie Jonesie. Nic w tym dziwnego, slot stylizowany jest niejako na starożytne królestwo Azteków i właśnie w takim materiale będziemy się tu obracać. Czeka na was potężna przygoda, która wciągnie na dziesiątki godzin. Jest to wideo slot od Amatic Industries, który mimo ciekawe klimatu, został utrzymany w bardzo klasycznym wyglądzie i mechanizmie, który może jeszcze przypominać jednorękich bandytów z końca ubiegłego wieku. Różnica jest jednak diametralna i bazuje na znacznie nowocześniejszych pomysłach i mechanizmach, które sprawdziły się w największych kasynach internetowych, jakie dostępne są w sieci.

Przenieś się do starożytnego królestwa Azteków

Przenieś się do starożytnego królestwa AztekówWystarczy jeden rzut okiem, byście od razu wiedzieli z czym macie do czynienia. Book of Aztec oparto na klasycznym wyglądzie w stylu 5 x 3, czyli pięciu bębnów i trzech rzędach. W górnej części gry znajdziecie wielki logotyp z nazwą, po obu stronach z kolei widnieje rozpiska zwycięskich linii. W tej grze Amatic jest ich 10. Jeśli najedziecie myszką na daną cyfrę, pokaże się wam droga, która zapewnia zwycięstwo w danym spinie. W dolnej części znajdziecie stan konta lub wartość Freeplay (w zależności od tego jak gracie, wrócimy do tego), a także przyciski auto start, wyjścia, hazardu i zakładu. Pełne menu jest bardzo standardowe w nawiązaniu do tego dewelopera i jeśli mieliście już styczność wcześniej z jego grami, to bez trudu odkryjecie wszelkie jego opcje. Symbolika nawiązuje tu do karcianek, wiec będzie pełne zestawienie od 10 do asa. Urozmaiceniem są jednak symbole lepiej płatne i te kluczowe, jak złota ryba, czy też piramida i główna bohaterka, poszukiwaczka skarbów Azteków.

Główną bohaterką jest pani Jones, która szuka skarbów, co nie jest tu zaskoczeniem. W zależności od układów i symboli Book of Ra, czyli księgi Ra, jaką można odszukać, wygracie od 75 tysięcy żetonów, nawet do pół miliona. To bardzo konkretne rozwiązanie, które dodatkowo jest umocnione poprzez opcję Gamble, czyli hazardu. Wszelkie wygrane można przecież podwoić, aczkolwiek ryzykując utratę całości. Występujące tu hieroglify i tajne przejścia mogą zapełnić także symbolikę Wild, czyli zamianę wszelkich znaków z planszy, aby gracz miał dodatkową szansę na sukces. Wszystko to możecie sprawdzić w dowolnie wybranym kasynie także za pomocą wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która nie jest w żaden sposób ograniczona, tak czasowo jak i ilościowo. Nie wymaga dodatkowo zakładania konta czy też składania depozytów. Gracze mogą grać i korzystać do woli, co pozwoli w pełni poznać mechanikę i przekonać się, czemu ludzie tak często wybierają Amatic.