Bonusy i free spiny na automatach hazardowych od Quick Fire

Quick Fire - gry na najwyższym poziomie

Quick Fire jest studiem deweloperskim w zakresie gier i slotów wideo, które zostało wytworzone przez Microgaming. Jest to niejako marka podległa temu światowemu gigantowi. Mając na względzie wzrastające zapotrzebowanie na rozrywkę tego typu otrzymaliśmy dodatkowy produkt, który odpowiada za bardzo ciekawe rozwiązania, po które sięgamy zawsze z największą przyjemnością. Wystarczy wspomnieć, że to właśnie Quick Fire odpowiada za Battlestar Galactica, Hitmana czy Larę Croft: Tomb Raider. To trzy propozycje, które bezpośrednio nawiązują do światowych hitów i bestsellerów, dlatego też możecie być tu pewni najwyższej jakości. A skoro o tym mowa, to dobrze jest przejść do głównego wątku naszego materiału. Rundy bonusowe i darmowe spiny na automatach hazardowych od Quick Fire, bo o nich chcemy wam napisać coś więcej, to kolejny z szalenie wciągających tematów. Nakierowany jest bowiem na promocje i bonusy, które napotkać można niemalże w każdym kasynie internetowym i zawsze tam, gdzie ten deweloper „maczał swoje palce”. Przejdziemy zatem do konkretów, zapraszamy.

Promocja powitalna, bonusy i free spiny

Promocja powitalna, bonusy i free spinyJako, że Quick Fire wyprodukowało już i przetestowało ponad 400 gier, które dostępne są w przeszło 20 językach, mamy do czynienia z rozwiązaniem o którym dobrze wiedzieć. Nic zatem dziwnego, że kasyna chętnie po nich sięgają w razie wdrożenia nowych kasyno promocji. Jest ich dużo i wszystkie uwarunkowane są od woli i założeń organizatora. Na pewno podstawowym z nich będzie promocja powitalna, czyli innymi słowy startowy bonus, który dodatkowo uzupełnić może konta. W standardzie jest to powiększenie pierwszej (Czasem nawet czterech) wpłaty o 100% do wartości tysiąca lub więcej euro. Niektóre kasyna internetowe robią jednak kolejny krok do przodu i sięgają po bonus w postaci rund dodatkowych, czyli tzw. Free spinów. Są to kompletnie darmowe rundy, które nie wymagają żadnego nakładu pieniężnego od gracza. Można je uzyskać na wiele sposobów. W zakresie tej wspomnianej akcji, zwykle jest to dodatek od 5 do nawet kilkuset sztuk. Bardzo często otrzymacie je właśnie na pozycje od Quick Fire, bowiem bonus ten skierowany jest na każdy wideo slot z oferty. Oczywiście są ode tego wyjątki, które wskazują właściwe gry, ale wówczas macie niemalże całkowitą pewność, że będą to pozycje od tego właśnie studia. W dalszej kolejności otrzymacie reload bonus, który jest wydłużeniem i kontynuacją tego przedsięwzięcia. Tu również otrzymacie w pierwszej kolejności powiększone wpłaty, ale premie w postaci obrotów mogą być ciekawym dodatkiem. Na pewno będzie ich mniej i o mniej znaczącej wartości, jednakże to fajne uzupełnienie całości, z której nie ma co rezygnować.

Samych promocji w kasynach jest znacznie więcej. Rundy bonusowe otrzymacie na wiele sposobów. Darmowe spiny przyznawane są niezwykle często i jest to jedna z najciekawszych i najbardziej pożądanych promocji u operatorów on-line. Od czasu do czasu sięgnąć po nie można po prostu – przy wdrożeniu nowego tytułu do oferty czy tez jako bonus rejestracyjny, który jednocześnie nie wymaga żadnego depozytu. Ten pomysł spodoba się łowcom okazji, którzy po prostu polują na ciekawe uzupełnienie konta i szanse na wygranie czegoś, dosłownie z niczego. Jako dodatek możecie się spodziewać także i innych akcji, premii świątecznych, kalendarzy czy quizów, aczkolwiek nie ma co ukrywać, że podstawowe zagadnienia to loteria oraz turnieje dla graczy. Pierwsze z nich bazują na zdobywaniu losów, które uzupełnią wasze konta w zamian za aktywną grę. Przykładowo każde obrócone 10 euro może zapewnić jeden los, a ich ilość całkowita jest nieograniczona. Powiększanie swoich szans daje tu spore możliwości, zwłaszcza, że nagród może być nawet kilka tysięcy. Część z nich to właśnie zestawy free spinów przewidziane dla każdego wylosowanego. Nagrodami głównymi są jednak najczęściej wycieczki, loty czy też drogie przedmioty, w tym samochody. Jeśli chodzi o turnieje, tutaj mówi się po prostu o zmaganiach pomiędzy graczami. Liczy się dla przykładu najlepszy wynik uzyskany w ciągu 20 kolejnych zakręceń na slotach Quick Fire albo po prostu: im więcej zagracie, tym więcej macie punktów w rankingu końcowym. Opcji jest znacznie więcej i dobrze jest o tym wiedzieć od samego początku.

Znajomość regulaminu

W zakresie bonusów i promocji bardzo ważna jest znajomość regulaminu. To na jego podstawie dowiecie się na co możecie liczyć i czego się spodziewać. Takie warunki i zasady dostępne są przy każdej promocji i bardzo często są do siebie podobne. Najważniejszy jest tu warunek obrotu promocyjną kwotą, jaką otrzymaliście. Jest to od 1 nawet do 50 razy. Oznacza to, że kwotę 100 euro, jaką zarobiliście dzięki promocji, musicie obrócić do wartości 5 000 euro, dopiero wówczas można ją wypłacić. Do tego dochodzi czas jaki na to macie, ale też maksymalne i minimalne wartości. Polecamy poznać regulamin od deski do deski, zwłaszcza, że niemalże zawsze jest tworzony w języku polskim, a dodatkowo dzięki niemu można uniknąć sytuacji w której tracimy środki bonusowe, co wynika wyłącznie z czystej niewiedzy.

Gdzie zagramy i wykorzystamy rundy bonusowe od Quick Fire?

Mogą to być dla przykładu wspomniane już we wstępie:

Battlestar Galactica: Hitowy serial trafił także do kasyn. Ułożony w stylu 5 bębnów i 3 rzędów pokazuje bardzo ciekawe, kosmiczne przygody słynnej ekipy. Ciekawym rozwiązaniem jest tu wdrożenie aż 243 dróg do zwycięstwa, czyli paylines. Symbole karciane są tu uzupełnione przez autorskie grafiki, nawiązujące do serialu.

Tomb raider vide slot od Quick FireTomb Raider: Lara Croft to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w historii gier komputerowych i siłą rzeczy filmów. W przypadku wideo slota spotkacie znowu rozkład w stylu 5 na 3, który daje 150 dróg do zwycięstwa. Gra nacechowana jest znakami przygód, które uzupełniają Wild i Scatter, odpowiadające za zamianę znaczków i darmowe spiny do wykręcenia.

Hitman: Podobnie jak w Tomb Raiderze, mamy tu do czynienia z przeniesieniem gry komputerowej do sieci. Znajdziecie tam liczne znaki w nawiązaniu do tego tytułu: nóż, pistolety, pieniądze, żyłkę mordercy. Gra ma 20 paylines i bardzo prosty układ graficzny.

Jak zatem widzicie, rundy bonusowe można wykorzystać w różnych grach i tylko od was zależy jakie to dokładnie będą. Oczywiście od czasu do czasu kasyna wskażą wam konkretną pozycję, jednakże zwykle – na szczęście – jest inaczej, co daje ogromne możliwości. Potencjalne wygrane z takich rozwiązań uzupełnią wam konto, a kto wie, może i zapewnią ogromne pieniądze. Pamiętajcie, że część slotów to wygrane rzędu od kilkuset euro do nawet wielu milionów. A to już na tyle ciekawe rozwiązanie, że skusi każdego!