Bonusy i darmowe spiny na automatach Amatic

Amatic Industries to jedno z najpopularniejszych studiów deweloperskich. Tworzy dla nas gry, które następnie trafiają do wybranych kasyn internetowych. Wielką popularność zyskali nie tylko poprzez doskonałą jakość, ale też liczne odmiany i ciekawe rozwiązania mechaniczne. Operatorzy sięgają po te pozycje chętnie, co jest potwierdzone przez dziesiątki promocji i akcji bonusowych, na jakie liczyć mogą gracze. Duża część gier Amatic to wielkie klasyki, które nawiązują niejako do jednorękiego bandyty, czyli cechuje się prostym układem graficznym i dźwiękowym. Świetnymi przykładami są oczywiście Aztec Secret, 80 Days, Billy’s Game, Book of Aztec, Blue Dolphin, Cast a Spell Cool Diamonds, Crazy Bree czy Diamond Monkey. Każdą z tych pozycji możecie testować całkowicie za darmo, za co odpowiada specjalna wirtualna waluta. To fikcyjne pieniądze, które wykorzystać może każdy. Nie są ograniczone czasowo i ilościowo, dzięki czemu w pełni poznacie mechanikę i wszelkie gry bonusowe czy dalsze rozwiązania, które mogą przyjść wam do głowy. Naturalnie nie ma tu konieczności zakładania konta czy składania depozytów, dlatego też kasyna na które traficie po prostu zaprezentują wam te pomysły poprzez jedno kliknięcie myszką. W tym artykule skupimy się jednak nie tylko na samych grach, co po prostu na bonusach i promocjach, które operatorzy wdrażają dla zadowolenia swoich graczy.

Amatic studio deweloperskieBonusy i darmowe spiny na automatach Amatic to temat szeroki, ponieważ bardzo wiele marek korzysta z ich gier i każde kasyno oferuje swoje zestawienie premii po które można sięgnąć. Zaczniemy jednak od podstaw i przeprowadzimy was przez kluczowe akcje, które na pewno napotkacie i które sprawią, że wszystkie gry staną się jeszcze ciekawsze i bardziej wciągające, często na długie godziny, niekoniecznie tylko w weekend.

 

Promocja powitalna

Akcje powitalne dotyczą nie tylko gier Amatic, ale co ważne – zawsze nakierowane są też na nie. Na tej podstawie każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł otrzymać doładowanie gotówkowe na poziomie (zwykle) 100% do określonej wartości. Będzie to od 100 nawet do wielu tysięcy euro, czasem bez ograniczeń górnych. W taki sposób jeśli wpłacicie 100 euro i będziecie chcieli je spożytkować dla przykładu w Bells of Fire, otrzymacie aż 200 euro. Rozwiązanie może być urozmaicone, bowiem niektóre marki dodają premię nie tylko do pierwszej wpłaty, ale też kilku kolejnych, co sprawia, że otrzymujecie bardzo duże środki finansowe na własne potrzeby.

Reload bonus

Podobnie jak premia powitalna, jest to akcja przewidziana dla osób, które chcą i mogą grać aktywnie. Na jej podstawie również otrzymacie doładowanie gotówkowe na wskazanym poziomie, aczkolwiek zwykle wartość nie przekracza 50% do danej kwoty. Wielkim atutem rozwiązania jest mnogość tych działań, bowiem w przeciwieństwie do premii powitalnej, to można ponawiać, np. raz w tygodniu. Dzięki czemu nawet wiele razy w miesiącu zyskacie ekstra gotówkę na wasze konta.

Darmowe spiny

Nie ma co ukrywać – to właśnie darmowe spiny uwielbiane są najbardziej. Wszystko za sprawą prostoty tych działań, ale też wielkich możliwości. Kasyna przy współpracy z Amatic często udostępniają zestawy free spins po prostu w momencie wdrożenia gry do oferty. Jeśli zatem pojawi się coś świeżego, jest od razu promowane. Sama idea free spinów bazuje na prostym użyciu: gracz realizuje jakiś cel, za co otrzymuje obroty do wykorzystania we własnym zakresie. Ich liczba jest zmienna od 5 nawet do kilkuset sztuk. Zwykle by sięgnąć po taki dodatek konieczne jest dokonanie depozytu lub obrócenie wskazaną gotówką. Nie jest to znaczące obciążenie, a daje pokaźne możliwości, zwłaszcza, że z obrotów otrzymać można nawet i kilkaset euro.

Turnieje, wyścigi, loterie

Te trzy akcje to bardzo popularne rozwiązania, które cechują się dużymi nagrodami. O ile w przypadku turniejów nie będą one tak pokaźne, to bez wątpienia ich głównym atutem jest rywalizacja z innymi graczami. W wyścigach podobnie. Reguły slotów Amatic pokazują, że konieczne jest zebranie największej ilości oczek albo największa wygrana przy 20 kolejnych zakręceniach. Oczywiście zasady są zmienne i każdy operator może je wyznaczać samemu. Pewne jest natomiast to, że czeka świetna przygoda z udziałem innych w tle. Do tego dochodzą rzecz jasna wszelkiej maści loterie. Zdobyć można losy na bazie wskazanych wideo slotów np. za obrócenie daną kwotą. W nagrodę udział weźmiecie w loterii, która z kolei dostarczyć może ekskluzywne nagrody, w tym wycieczki dookoła świata, samochody czy wielkie pieniądze. Opcji jest wiele, dlatego zachęcamy do próbowania swoich sił.

Regulaminy i warunki użytkowania

Każda promocja posiada oczywiście swoje warunki i zasady, które użytkownik musi poznać przed rozpoczęciem zmagań. To zwykle spore zapiski, aczkolwiek przejrzyste i wskazujące wyłącznie te punkty, które wydają się niezbędne z punktu widzenia należytego prowadzenia kampanii. Jeśli chodzi o kasyna, które oferują gry Amatic Industries, warunki wyglądają zwykle podobnie. Najważniejsze zapiski powiedzą wam, jak dużo możecie zyskać z danej promocji, jaka jest minimalna i maksymalna wpłata, ile razy trzeba obrócić pieniędzmi, ale też w jakim czasie. Znajdziecie tam też takie czynniki jak posiadanie jednego konta na dane IP czy domostwo i kilka innych. Gorąco polecamy zapoznać się z treścią, gdyż dzięki temu unikniecie wszelkich nieprzyjemnych sytuacji jak chociażby zamknięcie konta czy też anulowanie otrzymanych środków pieniężnych.