Bonus powitalny w 3 premiach do 4000zł w kasynie 7Signs

Skorzystaj z bonus na start w 7Signs i powiększ swój depozyt o 4000złBonus powitalny to bardzo fajne wsparcie gry, ale trzy dodatki brzmią jeszcze lepiej. Kasyno 7Signs zaoferowało swoim graczom właśnie tyle rozwiązań na start. Co więcej, jeśli akcja za sprawą której otrzymacie ekstra 4 000 złotych do was nie przemawia, możecie przejść na inne – cashback oraz darmowe obroty. Wszystko zależy od was i własnych preferencji. Dlatego też sama promocja jest tak ciekawa i kusząca.

Jak działa w praktyce? Po pierwsze musicie założyć konto u tego operatora. Proces rejestracji składa się z jednego formularza oraz późniejszej weryfikacji, której zadaniem jest sprawdzenie, czy ukończyliście już 18 rok życia i nie podszywacie się pod inną osobę.Dzięki temu przejść będzie można do kolejnego działania, czyli do dokonania wpłaty na poziomie nie mniejszym niż 80 złotych (lub ekwiwalent w euro, czyli 20€). Maksymalna kwota dodatku przy pierwszym depozycie wynosi aż 2 000 złotych (500€). Takie środki wpadną na wasze konto, jeśli zdecydujecie się na grę za prawdziwą gotówkę. Przy drugim i trzecim depozycie obowiązywać będą inne stawki, tu 7Signs oferuje powiększenie wpłaty o 50% do 1 000 złotych (250€). Naturalnie z każdego z dodatków skorzystacie tylko jeden raz, nie ma możliwości powrotu do niego. Środki nie sa też dodawane automatycznie, należy się po nie zgłosić.

Jak tego dokonać? Wystarczy napisać mail do obsługi lub skontaktować się przez czat na żywo, który działa na stronie przez całą dobę. Wpłaty przez Skrill i Neteller nie są tu brane pod uwagę. Więcej informacji w zakresie regulaminu znajdziecie na stronie 7Signs. To właśnie tam podane są terminy, ale też niezbędny obrót.


Najnowsze promocje w kasynie 7Signs