Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 300€ w Amunra

Odbierz bonus powitalny 100% do 300€ w AmunRaKasyno internetowe AmunRa przygotowało dla swoich graczy czteroetapowy bonus powitalny. Na pierwszym z nich czekać na was będzie wyjątkowy dodatek w postaci dodatkowych 100% przy wpłacie do 300€. Jeśli zatem wpłacicie dokładnie taką kwotę, na waszym koncie pojawi się 600€ na rozpoczęcie swojej przygody. Środki te będziecie mogli wykorzystać w dowolnie wybranym wideo slocie (aczkolwiek jest ich pewne ograniczenie w regulaminie).

Czy zatem warto się zarejestrować? Oczywiście. Taki proces trwać będzie kilkadziesiąt sekund. Jest darmowy, tak jak i utrzymanie konta. Gdy zalogujecie się na swoim koncie, wystarczy dokonać depozytu nie mniejszego niż na 20 EUR, a premia trafi do was od ręki. Wydarzenie jest jednorazowe i skorzystają z niego tylko osoby początkującego, nie mające tam jeszcze konta lub takie, które nie dokonały pierwszej wpłaty. Wszelkie środki zdobyte w ten sposób należy obrócić. W przypadku kasyna AmunRa czynnik ten wynosi 30-krotność (30x) wpłaconej stawki. Na obrót gotówką macie dokładnie 7 dni i w tym czasie musicie grać za nie więcej niż 5 EUR od pojedynczego obrotu. W przypadku spełnienia tych warunków możliwa będzie natychmiastowo wypłata nadwyżki lub przeznaczenie jej na dowolnie wybrany przez was produkt. Wszelkie pozostałe zagadnienia z tego rodzaju udostępnione są w regulaminie. Warunki i zasady są jednakowe i obligatoryjne dla każdego śmiałka.

Po zrealizowaniu pierwszej promocji, do waszej dyspozycji nadal zostaną trzy inne bonusy powitalne. Gwarantują one powiększenie kolejnych wpłat o odpowiednio 75%, 50% i 100%, dzięki czemu bardzo mocno uzupełnicie swoje saldo. Po więcej informacji w tej sprawie odsyłamy bezpośrednio na stronę kasyna AmunRa. Powodzenia dla wszystkich!


Najnowsze promocje w kasynie AmunRa