Bonus na start 650€ + 100 free spinów w BonanzaGame

Do 650 euro i 100 free spinów na start w Bonanza GamePromocja powitalna od kasyna Bonanza Game to aż trzy części wielkich przyjemności. Jeśli zatem rozważacie aktualnie założenie nowego konta w kasynie internetowym, ta oferta jest idealna dla was.

Na jej podstawie otrzymacie powiększenie trzech kolejnych wpłat, na czym ostatecznie zyskać można nawet 650 euro w gotówce, ale też 100 darmowych spinów. Będą one dostępne w wideo slotach od Microgaming. Jest to niezwykle popularne studio deweloperskie, które słynie z wdrażania pozycji ciekawych, innowacyjnych i wciągających. Czemu zatem nie spróbować? Wypełnienie właściwego formularza to tylko kilka chwil, po czym gra jest dostępna od razu, od ręki!

Pierwsza wpłata zostanie powiększona aż o 150%, na podstawie czego kasyno Bonanza Game przyzna wam 100 euro w gotówce bonusowej. Do tego przysługiwać wam będzie 100 obrotów w formie free spins. Przy drugim depozycie sięgniecie jeszcze po 200 euro, a przy trzecim o kolejne 300 euro. To naprawdę przyjemna stawka i bez wątpienia pozwoli wam na poznanie kasyna i wszystkich jego możliwości. Biorąc pod uwagę liczne gry, które tam znajdziecie – będzie się działo.Do promocji przypisano regulamin, w którym określono wszystkie najważniejsze czynniki związane z grą.


Najnowsze promocje w kasynie