Gra wrzutowa online Bohemia

Jeśli chodzi o gry wrzutowe online zaprezentowane przez Play N’ Go, to możecie być pewni, że uzyskacie doświadczenie całkowicie unikatowe i to za darmo!

Tak też jest w przypadku Bohemia, czyli gry zaprezentowanej przez to studio deweloperskie. Na co dokładnie możecie liczyć? Znajdziemy tam 3 bębny, 3 rzędy do gry a także 5 zwycięskich układów, które w maksymalnej odsłonie zagwarantują 50 żetonów. Skupcie się zatem na tej charakterystycznej grafice symboli oraz tła, jak również dźwiękom, które towarzyszyć będą rozrywce, być może nawet przez najbliższe godziny (dźwięk można wyciszyć!).

Nie będzie dla was zaskoczeniem, że Play N’ Go zagwarantowało możliwość rywalizacji przy pomocy wirtualnej waluty. Zapewni to opcje testowania, sprawdzania symboli, jakie tam występują (a jest ich kilka) czy samego mechanizmu, bazującego na dolnym panelu czy spisie wszystkich układów, jakie zapewniają wam wygrane na dłuższą metę.

Bohemia oparte jest na klasycznym wyglądzie maszyny z lat 90. XX wieku. Całość jest niezwykle prosta (jednoręki bandyta byłby dumny!) i choć procent zwrotu do gracza [popularne RTP – przyp.red] nie jest podane do wiadomości publicznej, to wiemy, że można tu mówić o samej przyjemności i współczynniku co najmniej na poziomie normy.

Znajdziecie tam wisienki, dzwoneczki, siódemki z kuflem piwa czy drinki z cytryną. Nie ma co gadać, całość bazuje przede wszystkim na… alkoholach!

Bohemia

1.8/5
Bohemia gra wrzutowa online