Blackjack online w kasynie internetowym Playamo

Blackjack jest bardzo istotną częścią kasyna Playamo. Dzięki temu znajdziecie tam najwyższej jakości produkty z tego zakresu. Specjalnie dla fanów gier karcianych i stołowych przygotowaliśmy krótki materiał, na podstawie którego łatwo zrealizujecie swoje pasje wobec klasyków gatunku. Ten znany operator rozrywki on-line słynie z wielu rozwiązań nastawionych dla graczy. Mamy tu na myśli chociażby cenne promocje, na podstawie których otrzymacie ogromne dofinansowanie na start czy też na dalsze etapy swojego rozwoju jako gracz. Marka jest całkowicie legalna i bezpieczna, co potwierdza ich współpraca z najpoważniejszymi systemami płatniczymi jak chociażby Visa, Mastercard czy też paysafecard. W zakresie gier nie jest inaczej, współpracują z NetEnt, Endorphina, BetSoft, Amatic Industries, Pragmatic Play, Evolution Gaming oraz kilkoma innymi. Samo to w sobie jest bardzo poważną i mocną recenzją. Studia deweloperskie, które wymieniliśmy uważane są za gigantów w swojej dziedzinie i słyną z doskonałych produkcji. Część z nich nastawiona jest właśnie na blackjacka wokół będziemy tu krążyć.

Jak grać żeby wygrać

Blackjack PlayamoPamiętajcie, że blackjack w internecie jest bardzo prostą grą stołową/karcianą, w której celem jest uzyskanie za pomocą kart 21 oczek lub liczby do tej sumy najbliższej. Aczkolwiek nie można jej przekroczyć, gdyż oznaczałoby to automatyczną przegraną. Rywalizujecie z fikcyjnym lub rzeczywistym krupierem, który także otrzymuje dwie karty na ręce. Wasze są od razu aktywne, w jego przypadku, będzie to tylko jedna, co wpływa na dodatkową adrenalinę, a gracz zmuszony jest do podejmowania dalszych decyzji, pasowania lub podejmowania kolejnej karty, jeśli uważa to za słuszne. Rozdania są bardzo szybkie, a gra się kartami od 2 do asa, gdzie wszystkie cyfry mają dokładnie taką wartość, jaką pokazuje ich zestawienie. Od 10 wzwyż liczy się je jako dziesięć, natomiast as służy jako jedynka (1) lub jedenaście (11). W tym przypadku doradzamy wam testy, aczkolwiek nie mamy wątpliwości, że bardzo szybko przyswoicie niezbędną wiedzę. Za takie próby odpowiada wirtualna waluta. To fikcyjne pieniądze opracowane przez studia deweloperskie, które uprawniają każdego zainteresowanego do sprawdzenia wszelkich opcji związanych z ich grami. Dzięki temu nie musicie się rejestrować, ani nawet składać żadnego depozytu, także takiego minimalnego. Kasyno i operator nie będą przy tym wymagali żadnych dalszych deklaracji – próbuje kto chce, bez zobowiązań. Taki pomysł jest o tyle ciekawy, że nie ma ograniczeń i nie musicie się martwić, że nagle gra was wyrzuci. Świetny pomysł dla każdej osoby, która ceni swoje pieniądze i nie chce podejmować żadnego ryzyka na gry, które ostatecznie mogą się im nie spodobać. Stawki za prawdziwą kasę w blackjacku od Playamo mogą natomiast stać na różnych poziomach. Zaczniecie od 0,5 euro, ale skończycie nawet na kilkudziesięciu tysiącach, oczywiście w zależności od wybranej pozycji.

Na jaką ofertę gry możemy liczyć

Łącznie w ofercie znalazło się kilkadziesiąt pozycji, w tym American Blackjack, wydanie Atlantic City, Double Exposure, Pontoon, Single Deck oraz wydanie Mini. Każde rozwiązanie ma swoje plusy i odbiega od pozostałych pozycji, dlatego w pierwszej kolejności dobrze jest wypróbować daną wersję lub po prostu o niej poczytać, co także jest możliwe za pomocą strony internetowej Playamo. Jeśli jednak to wam nie wystarcza, pamiętajcie, że znajdziecie tam także stoły w trybie na żywo. Ten system live to niejako przeniesie kasyna stacjonarnego do sieci, dzięki czemu nie będziecie już musieli przebywać długiej drogi we wskazane miejsce, jak do tej pory. Rywalizacja z prawdziwym krupierem stoi na doskonałym poziomie wykonania, nie ma opóźnień, a krupierki wyszkolone są na tyle dobrze, że nigdy nie ma problemów z samym rozegraniem. To one prowadzą rozgrywkę i zachęcają do konkretnych ruchów. W tym trybie zagracie także w systemy VIP, za które odpowiada Evolution Gaming, czyli studio uważane za najlepsze w zakresie gier stołowych live.

Mając taką wiedzę powinniście szybko zarejestrować nowe konto na Playamo, szczególnie, że sam proces to ledwie minuta waszego czasu, po czym od razu można grać.