Blackjack online w kasynie internetowym Betchan

Jeśli mówimy o grach stołowych i blackjacku, to bez wątpienia jako operator przykładający do tego wagę wymieniony zostanie Betchan. Jest to marka godna zaufania, która spełnia wszelkie normy z zakresu bezpieczeństwa. Nic zatem dziwnego, że zaufało im już tysiące graczy z całego świata i liczba ta stale rośnie. Sami piszą o sobie następująco: „Betchan jest tym kasynem którego szukasz. Gwarantujemy, że zawsze wykorzystasz w pełni swój czas spędzony z nami. Oferujemy niespotykany poziom usług online: ponad 2000 najlepszych slotów i gier, natychmiastowe wypłaty do portfeli internetowych i rosyjskich kart bankowych, 24/7 czat na ŻYWO oraz nienaganną obsługę VIP.” Mając to wszystko na względzie zdecydowaliśmy się dla was ocenić ich produkty blackjacka, czyli jednej z najsłynniejszych gier tego rodzaju.

Czy warto poświęcić swój czas i założyć konto właśnie u nich?

Blackjack Betchan kasynoMiejmy na uwadze, że gry, które trafiły do ich oferty pochodzą od najsłynniejszych deweloperów z tego zakresu. Będą to oczywiście NetEnt, ale też Betsoft, Amatic Industries, Endorphina, Pragmatic Play, EGT czy niesamowite Evolution Gaming, specjalizujące się w trybie live o którym także wspomnimy słów kilka. Nic zatem dziwnego, że w zestawieniu Betchan znajdziecie kilkadziesiąt różnych pozycji z tego zakresu. Będzie klasyczny blackjack, ale też wersja VIP, Fortune VIP, 3D Multi Hand, French, Reno, Surrender i wiele innych. Najaktywniejsi gracze, w tym przypadku Rosjanie, otrzymali nawet swoją wersję językową, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Klasyczny język użytkowy w tym produkcie to jednak angielski.  Co bardzo ciekawe, możecie tu wykorzystywać nawet Bitcoiny, a część z gier dostosowana jest bezpośrednio pod ten rodzaj kryptowalut. Ogólnie tytuły z oferty Betchan udostępniają także tryb DEMO. Nie wiesz z czym się on wiąże? Otóż bez rejestracji możecie wejść na stół i pograć, tak systemowo jak i z krupierem. Takie działania nie wiążą się z żadnymi konsekwencjami, nie musicie dokonywać wpłat czy składać innych deklaracji. Wirtualne żetony, które otrzymacie są też nieograniczone. Naturalnie w ten sposób nie da się wygrać prawdziwych pieniędzy, ale chodzi tu głównie o trening i znalezienie stołu, przy którym czuć się będziecie najlepiej.

Kilka słów o Blackjacku

Przypominamy, że gra black jack jest bardzo prostą grą stołową, w której celem jest uzyskanie za pomocą kart 21 oczek lub liczby do tej sumy najbliższej. Aczkolwiek nie można jej przekroczyć, gdyż oznaczałoby to automatyczną przegraną. Rywalizujecie z fikcyjnym lub rzeczywistym krupierem, który także otrzymuje dwie karty na ręce. Wasze są od razu aktywne, w jego przypadku, będzie to tylko jedna, co wpływa na dodatkową adrenalinę, a gracz zmuszony jest do podejmowania dalszych decyzji, pasowania lub podejmowania kolejnej karty, jeśli uważa to za słuszne. Rozdania są bardzo szybkie, a gra się kartami od 2 do asa, gdzie wszystkie cyfry mają dokładnie taką wartość, jaką pokazuje ich zestawienie. Od 10 wzwyż liczy się je jako dziesięć, natomiast as służy jako jedynka lub 11.

Blackjack w tym kasynie to bardzo obszerna kategoria, dlatego też gra otrzymała swój osobny dział. Gry stołowe są zresztą cenione przez Betchan, stąd też powstał temat kasyna na żywo. W tym przypadku zaczniecie rywalizację z prawdziwym krupierem. Będzie to swojego rodzaju przeniesienie rozgrywki stacjonarnej do internetu, co może dać ogromną satysfakcje, wpływa też na adrenalinę i oczekiwania, w tym też wygrane. Stoły na żywo pozwalają grać w trybie VIP, gdzie standardowe stawki od jednego żetonu, podniesiono nawet do dziesiątek tysięcy, co ucieszy osoby wymagające, które chcą grać wyłącznie za bardzo pokaźne kwoty pieniężne. Wybór odpowiedniego stołu możecie selekcjonować nie tylko na podstawie granych pieniędzy, ale też za pomocą krupiera lub krupierki. Zwykle są to niezwykle piękne kobiety. Nie bądźcie jednak zbytnio zmyleni, przy tym wszystkim są szczególnie wyspecjalizowane w grze i doskonale wiedzą jak osiągnąć swój cel. Ta rywalizacja wkracza tu na znacznie wyższy, atrakcyjny poziom zabawy, który polecamy każdemu.