Big Bad Wolf - najlepszy automat online od Quick Fire

Slot nawiązujący do jednej z najpopularniejszych opowieści dla dzieci.

Big Bad WolfWideo slot Big Bad Wolf od Quick Fire to bardzo specyficzna i nietypowa pozycja z oferty tego dewelopera. Wielkim atutem będzie tu przepiękna grafika, która świetnie współgra z mechanizmami, które opierają się o… gospodarstwo rolne. Tytuł oczywiście nawiązuje do złego wilka, który chce się tam wkraść, aczkolwiek każda pozostała figura będzie tu równie przyjazna. Sama plansza pokazuje nam niejako sześciany z których wygląda jakaś postać. Wszystko z kolei mieści się w chlewie, gdzie oczywiście głównymi bohaterami będą wszelkiej maści świnki, także… pluszowa. Gra jest bardzo przyjazna, jedna z cieplejszych na jakie w ogóle można trafić w sieci, polecana jest zatem osobom, które zwyczajnie lubią się dobrze bawić. Nie musicie się jednak obawiać, zastosowane dodatki i potencjalne wygrane również są kuszące i bez dwóch zdań zachęcą graczy high roller. Pamiętajcie tu także, że tytuł oparty jest o system lawinowy, co oznacza, że symbole nie kręcą się na bębnach, jak to bywa w klasykach, lecz spadają i w razie sukcesu dają kolejną szansę, poprzez pojawienie się dalszych znaków.

Symbolika jest tu oczywista. Plansza podzielona jest z kolei tak, by każdy gracz od samego początku mógł rozpoznać wszelkie rozwiązania zastosowane w pozycji. Dlatego też po lewej i prawej stronie znajdziecie przyciski z cyframi, które wskazują na wszystkie 25 linii zwycięstwa, od 1 do 25. Jeśli na nie najedziecie i klikniecie, pojawi się droga, która dotyczy tego zestawienia i daje koniec końców nagrody pieniężne.

W slocie znajdziecie pięć symboli karcianych oraz cztery świnki. Dodatkowo dostępne są rozwiązania premiowe jak księżyc, który aktywować będzie dodatkową grę. Jakby tego było mało, jest też wspomniany we wstępie wilk, który aktywuje fazę darmowych spinów (są odnawialne i możecie z nich korzystać tak długo, jak się wam poszczęści). Jest też ul z miodem, który oznacza tu symbol Wild. Ten z kolei daje większe wygrane i zamienia część ze znaków tak, by dopasować się do zwycięskiej linii. To świetne wsparcie, popularne w innych grach od Quick Fire i innych deweloperów.

Gra oczywiście dostępna jest także poprzez wirtualną walutę, co oznacza, że możecie ją do woli testować za pomocą fikcyjnych pieniędzy. Nie są one ograniczone czasowo i ilościowo, a pozwolą na poznanie grafik, ale przede wszystkim mechanizmu. Dzięki temu od samego początku będzie wiadomo na co warto polować i dlaczego. Nie musicie przy tym zakładać w kasynie żadnego konta. Jest to niejako zachęta do przetestowania systemu, dopiero wówczas zdecydujecie czy jest to miejsca i gra, której warto poświęcić swój czas i przede wszystkim pieniądze.