5 najlepszych slotów od Artistocrat Gaming

Są studia deweloperskie, które potrafią nas wciągnąć do gry na setki godzin. Jednym z nich jest bez wątpienia Aristocrat. To marka, która skupia się na bardzo prostych grach, jednocześnie nie zapominając o bardzo ciekawych dodatkach. Zamiast znaleźć tu klasyczne mnożniki nagród na poziomie 5 czy 10x, tutaj sięgniecie po szansę… 400-krotnie większą niż bazowo. Jeśli z kolei konkurencja odda wam Wild, który zamienia znaczki z planszy, wy za jednym zamachem sięgniecie po wiele premii tego rodzaju. Na bazie tak ciekawych założeń wybraliśmy dla was pięć wideo slotów, które naszym zdaniem nacechowane są najbardziej atrakcyjnymi premiami z tego zakresu. W każdym przypadku czekają na was pasjonujące premie, dlatego warto o tym poczytać.

Najlepsze sloty od Artistocrat Gaming

Poznaj popularny slot Where’s the Gold od Artistocrat GamingWhere’s the Gold oraz dodatek Wybierz Swoją Postać „Where’s the Gold?” to jeden z tytułów Aristocrat, który przeszedł z tradycyjnych gier do kasyn online. Można powiedzieć, że nie jest to najnowocześniejsza maszyna online, ale funkcja kopania złota odróżnia ją nawet od najnowszych innowacji. Nie rezygnuj z gry, dopóki nie przejdziesz do rundy bonusowej. Warto, przynajmniej ze względu na zabawę i potencjał nagrody. Zwykła gra jest stosunkowo standardowa, ponieważ znajdziesz tam konfigurację bębnów 5 × 3 z 25 zwycięskimi układami. Nie otrzymasz tu żadnych dzikich symboli, dopóki nie przejdziesz do rundy bonusowej. W rundzie bonusowej potrzebujesz trzech paczek w dowolnym miejscu na ekranie, a zaczniesz kopać! Gra zaczyna się trząść, widzimy wybuchy, a następnie wybierasz „koparkę” spośród sześciu różnych postaci.

Big Ben z dodatkiem zegara. Spróbowaliśmy gry Big Ben, ponieważ bardzo kochamy Londyn. Na szczęście nie zawiedliśmy się. Jest to niewątpliwie brytyjski slot z budkami telefonicznymi, piętrowymi autobusami, koronami i pubami. Będziesz tu przede wszystkim pilnować Big Bena i strażników pałacowych. Za każdym razem, gdy trafisz strażnika w połączeniu ze zwycięską kombinacją, twoja nagroda zostanie podwojona. Nie ma znaczenia, jakie są symbole i ile będą warte; masz gwarancję dwukrotności regularnej wypłaty. Big Ben udostępnia dwa dodatki, w zależności od ustawienia zegara. Trzy lub więcej zegary przyznają ci darmowe spiny. Trzy znaki zapewnią 15 gratisów, a następnie sięgniesz po pięć więcej za każdy dodatkowy symbol Big Ben aż do 25. Jeśli skończysz z Big Benem na pierwszym i ostatnim bębnie jednocześnie, odblokujesz funkcję premiową. Zaczniesz słyszeć dzwony. Im więcej razy zabiją, tym wyższy mnożnik i wierzcie lub nie, może on osiągnąć nawet 400-krotność zakładu.

Werewolf Wild z funkcją Szponów. Funkcja Claw Swipe sprawiła, że ​​gra przyciągnęła naszą uwagę. Trzy zabawne funkcje sprawiają, że ten automat jest jednym z najbardziej zabawnych, w jakie graliśmy. Po pierwsze, tło nadaje ton gry, ponieważ jest to gra o wilkołakach. Szaleją, są zaraźliwe i zmieniają twoje przegrane kombinacje w zwycięzców. Gdy noc nadciąga na horyzoncie, usłyszysz wycie wilków i dzwonienie dzwonków. To dobry znak, ponieważ wskazują, że wygrywasz kolejne pieniądze. Zacznijmy od opcji przesunięcia pazura, ponieważ jest to funkcja losowa. W każdej chwili czerwonooki wilkołak może przejąć kontrolę nad ekranem i zdrapać inne symbole. W tym przypadku machnięcie wilkołaka zmienia zwykły symbol na dziki. Podczas zwykłej gry może pojawić się druga funkcja. Ta opiera się jednak na wynikach bębnów. Jeśli wywalczysz monetę na bębnie w połączeniu z wilkołakiem w dowolnym miejscu na ekranie, otrzymasz tajemniczy mnożnik. Ostatecznie czeka jeszcze „Zakaźny Dotyk Wilkołaka”. Brzmi to trochę myląco, ale jest całkiem zabawne. To runda premiowa, która wymaga co najmniej trzech symboli rozproszenia Księżyca w pełni. Jeśli je zdobędziesz, rozegrasz siedem bezpłatnych gier. Jeśli zdobędziesz cztery Pełne Księżyce, kwota ta podwaja się do 14 gratisów. Pięć pełnych księżyców przyznaje ci aż 28 spinów.

More Chilli z opcją Mega. More Chilli to gra o tematyce meksykańskiej, w której znajdziesz muzyka Mariachi, wózki chili i chihuahua. Gdy po raz pierwszy spojrzysz na ten automat, możesz zauważyć, że czeka tam jedna dziwna cecha, której zazwyczaj nie znajdujesz w wideo slotach. Jest to pięciokredytowy zakład bonusowy. Polega na dodaniu pięciu dodatkowych kredytów za każdym razem, gdy zakręcisz bębnami. Dodatkowa inwestycja zapewni trzy darmowe spiny. Trzy symbole rozproszenia doprowadzą cię do rundy bonusowej. W tej grze niezwykłe jest to, że istnieje licznik Chilli, który określa, ile chilli dostajesz podczas darmowych obrotów. Suma może przynieść dodatkowe premie, które wpłyną na twoją grę i potencjalne wygrane.

Red Baron z wyborem Misji. Red Baron jest oparty na niemieckim pilocie myśliwskim, Manfredie Albrechcie Freiherr von Richthofen. Tytuł jest osadzony na ciemnym niebieskim tle nieba. Ta konkretna gra ma funkcję „Reels in Play”, która pozwala określić budżet wygranych. Możesz wybrać od jednego do pięciu bębnów, co daje od 3 do 243 sposobów na wygraną. Rozgrywanie maksimum kosztuje 25 kredytów i zapewnia dostęp do każdej możliwej kombinacji. Najbardziej zaskakuje funkcja „Wybierz swoją misję”. Tak jak możesz zdecydować, na ile bębnów chcesz grać, masz wybór, jeśli chodzi o czynnik ryzyka. Aby dostać się do tej rundy bonusowej, potrzebujesz symbolu rozproszenia. Otwiera to 15 darmowych gier. Ty decydujesz, jak w nie zagrać. Zamiast standardowego automatu do gry musisz tu ukończyć misję. Dostępnych jest pięć opcji, od łatwych do bardzo trudnych, w zależności od liczby samolotów, które wybierzesz.